Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Mariusz Adam Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
123
(75,93%)
Tomasz Tadeusz Drewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(24,07%)
Okręg 2
BRODNIA (Brodnia Górna, Brodnia Dolna, Wilkowyja)
Pokaż więcej
Agnieszka Skowronek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
72
(37,70%)
Sławomir Walczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(62,30%)
Okręg 3
BUCZEK (ulica Główna)
Pokaż więcej
Wiktor Papuga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
0
(0,00%)
Okręg 4
BUCZEK (ulice: Szadek, Dukat, Elsanta, Faworytka, Zielona, Wąska, Łąkowa, Szkolna)
Pokaż więcej
Elżbieta Jędryka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
121
(82,31%)
Piotr Kazimierz Łaguniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(17,69%)
Okręg 5
BUCZEK (ulice: Wygwizdów, Pieńki, Spółdzielcza, Parkowa, Spacerowa, Dębowa, Modrzewiowa, Wschodnia, Topolowa, Spokojna, Brojsce, Lgów)
Pokaż więcej
Kazimierz Ratajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
130
(72,22%)
Andrzej Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(27,78%)
Okręg 6
BUCZEK (ulice: Prosta, Poprzeczna, Cicha, Lipowa, Parcela, Krótka, Osiedle Młodych, Słoneczna, Górna, Południowa)
Pokaż więcej
Andrzej Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
0
(0,00%)
Okręg 7
CZESTKÓW A (Czestków A , Dąbrówka) CZESTKÓW F
Pokaż więcej
Jan Jaksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
150
(65,79%)
Sławomir Przemysław Malinowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(34,21%)
Okręg 8
CZESTKÓW B (Czestków B, Czestków-Osiedle)
Pokaż więcej
Mirosław Krakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
153
(85,96%)
Ryszard Janusz Piasecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(14,04%)
Okręg 9
GRZESZYN, GUCIN
Pokaż więcej
Elżbieta Wanda Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
93
(62,84%)
Jerzy Stawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(37,16%)
Okręg 10
Andrzej Roman Tobjański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
59
(56,73%)
Andrzej Jacek Niedzielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(43,27%)
Okręg 11
KOWALEW (Kowalew, Petronelów)
Pokaż więcej
Wioletta Beata Pisarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
95
(79,17%)
Zbigniew Kluczkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(20,83%)
Okręg 12
Ryszard Rzepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
123
(67,21%)
Paweł Kaczmarkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(32,79%)
Okręg 13
SYCANÓW (Sycanów, Dąbrowa)
Pokaż więcej
Barbara Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
0
(0,00%)
Okręg 14
WOLA BACHORSKA (Wola Bachorska, Czarny Las), MALENIA (Malenia, Strupiny), SOWIŃCE
Pokaż więcej
Mieczysław Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
0
(0,00%)
Okręg 15
WOLA BUCZKOWSKA
Pokaż więcej
Wojciech Michał Kłos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP „WSPÓLNA SPRAWA”
146
(86,90%)
Witold Kępiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(13,10%)