Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Puszcza Mariańska

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Budy Zaklasztorne: wieś Budy Zaklasztorne, ulice: Borowikowa, Brzozowa, Działkowa, Górczewska, Lipowa, Mazowiecka, Olszynowa, Podleśna, Radosna, Różana, Wrzosowa Sołectwo Małe Długokąty: wieś Długokąty nr od 42, wieś Budy Zaklasztorne-Graniczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Marianna Niewiadomska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    99 (42,86%)

    Aneta Gędziarska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    132 (57,14%)

    Okręg 2

    Sołectwo Puszcza Mariańska: 1/ wieś Puszcza Mariańska 2/wieś Olszanka 3/ wieś Wygoda ulice: Brukowa, Marianów, Mariańska do nr 6

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Pietras

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    250 (62,81%)

    Jerzy Marian Andrzejewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    148 (37,19%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Nowa Huta: 1/wieś Nowa Huta 2/wieś Stara Huta Sołectwo Zator: 1/wieś Zator 2/wieś Wola Polska Sołectwo Studzieniec: 1/wieś Studzieniec 2/wieś Żuków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Popłoński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    172 (74,14%)

    Dariusz Koliński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (25,86%)

    Okręg 4

    Sołectwo Długokąty: 1/wieś Długokąty nr od 1 do 41 2/wieś Budy-Kałki Sołectwo: Stary Karolinów 1/wieś Stary Karolinów 2/wieś Nowy Karolinów 3/wieś Wincentów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Henryk Żyniewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    70 (36,08%)

    Wojciech Armand Oksieńciuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘKNA PUSZCZA MARIAŃSKA - WOJCIECH OKSIEŃCIUK

    14 (7,22%)

    Sławomir Stopiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    110 (56,70%)

    Okręg 5

    Sołectwo Biernik: 1) wieś Biernik 2) wieś Wilczynek 3) wieś Wygoda, ulice: Czesława Tańskiego, Królewska, Krótka, Mariańska od nr 7, Mszczonowska, Szkolna, Woskowa Sołectwo Michałów: wieś Michałów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Józef Domagała

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    77 (44,77%)

    Andrzej Jędrzejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    95 (55,23%)

    Okręg 6

    Sołectwo Stary Łajszczew: 1/wieś Stary Łajszczew 2/wieś Nowy Łajszczew 3/wieś Budy Wolskie 4/wieś Lisowola 5/wieś Wycześniak Sołectwo Sapy: 1/wieś Sapy 2/wieś Emilianów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Bogdan Ładyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    53 (28,04%)

    Wacław Seliga

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    136 (71,96%)

    Okręg 7

    Sołectwo Kamion: wieś Kamion

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Ewa Grzejszczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    92 (60,93%)

    Wiktor Piotr Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    32 (21,19%)

    Dariusz Stopiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    27 (17,88%)

    Okręg 8

    Sołectwo Karnice: wieś Karnice Sołectwo Korabiewice: wieś Korabiewice Sołectwo Górki: wieś Górki Sołectwo Huta Partacka: 1/wieś Huta Partacka 2/wieś Niemieryczew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Romuald Obłękowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    149 (52,28%)

    Andrzej Kociszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    136 (47,72%)

    Okręg 9

    Sołectwo Aleksandria: wieś Aleksandria Sołectwo Waleriany: 1/wieś Waleriany 2/wieś Pniowe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Wach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WIEJSKIE

    137 (65,55%)

    Janusz Korzenecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    72 (34,45%)

    Okręg 10

    Sołectwo Mrozy: wieś Mrozy Sołectwo Bednary: wieś Bednary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Zdzisław Brzezicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Część sołectwa Grabina Radziwiłłowska: wieś Grabina Radziwiłłowska, ulice: Borówkowa, Jagodowa, Kolejowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Leśna, Ogrodowa, Okrężna, Piaskowa, Sosnowa, Wiosenna, Wiśniowa, Zawilcowa, Zielna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Irena Lis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    100 (55,56%)

    Maciej Szymański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (44,44%)

    Okręg 12

    Część sołectwa Grabina Radziwiłłowska: wieś Grabina Radziwiłłowska, ulice: Brzozowa, Bolimowska, Duża, Działkowa, Graniczna, Krótka, Mała, Polna, Słoneczna, Wschodnia, Żytnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jan Sobczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    149 (62,87%)

    Bogusław Stanisław Rosłon

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    88 (37,13%)

    Okręg 13

    Sołectwo Radziwiłłów: wieś Radziwiłłów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryka Urszula Gawart

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    90 (23,14%)

    Krzysztof Piotr Boryna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIOTRA BORYNA

    197 (50,64%)

    Piotr Markowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    102 (26,22%)

    Okręg 14

    Część sołectwa Bartniki: wieś Bartniki, ulice: Graniczna, Kościelna, Krótka, Miodowa: nieparzyste do nr 69, parzyste do nr 106, Nadrzeczna, Relax, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Turystyczna, Wąska, Wspólna, Wygon

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wanda Badełek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    146 (63,76%)

    Sylwia Mazgajska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (36,24%)

    Okręg 15

    Część sołectwa Bartniki: wieś Bartniki, ulice: Łąkowa, Miedniewicka, Miodowa: nieparzyste od nr 71, parzyste od nr 108, Parkowa, Skierniewicka, Wypoczynkowa, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Bobrowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    94 (44,13%)

    Agnieszka Mińkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY „JEDNOŚĆ”

    77 (36,15%)

    Joanna Luiza Krysińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (19,72%)