Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dygowo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Dygowo ul.: Krótka, Miodowa, Ogrodowa, Plac Wolności, Świerkowa, Wiosenna, Zielona, Bukowa, Lipowa, Miodowa, Brzozowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Aleksander Wąsowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (20,60%)

    Jerzy Antoni Leszczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    158 (79,40%)

    Okręg 2

    Sołectwo Dygowo ul.: Główna, Kolejowa, Lisia Góra, Pyszka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Siarnik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    16 (11,76%)

    Dariusz Niemierzycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    65 (47,79%)

    Agnieszka Iwona Janicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (40,44%)

    Okręg 3

    Sołectwo Dygowo ul.: Barcińska, Diamentowa, Łukowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Sulkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    94 (53,11%)

    Zbigniew Jerzy Kozak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KOZAKA

    83 (46,89%)

    Okręg 4

    Sołectwo Dygowo ul.: Kołobrzeska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Krzyżewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (15,82%)

    Marcin Piotr Tekiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    67 (37,85%)

    Marcin Paweł Dyjak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    82 (46,33%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Stojkowo, Stramniczka, Miechęcino

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Zawadzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    75 (54,74%)

    Przemysław Krzysztof Głogowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    62 (45,26%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Gąskowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Mateusz Stępień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    16 (18,39%)

    Jarosław Roman Grzela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    37 (42,53%)

    Renata Urszula Kownacka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (39,08%)

    Okręg 7

    Sołectwo Wrzosowo od nr 1 do 51

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewelina Elżbieta Kłodowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (14,57%)

    Piotr Krysztofiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    83 (54,97%)

    Dariusz Edmund Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (30,46%)

    Okręg 8

    Sołectwo Wrzosowo od nr 52 do nr 70

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jamroży

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    115 (82,14%)

    Monika Krystyna Makowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    25 (17,86%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Jazy, Łykowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Honorata Szczepankowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    25 (22,32%)

    Anna Smykowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    87 (77,68%)

    Okręg 10

    Sołectwo Skoczów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Stanisław Chudziak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    5 (5,68%)

    Tomasz Paweł Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    83 (94,32%)

    Okręg 11

    Sołectwo Włościbórz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Maciej Kuśmirek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    53 (49,07%)

    Lucyna Urszula Pokusa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (50,93%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Piotrowice, Kłopotowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Piotr Olenowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    71 (55,04%)

    Marta Beata Minkiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    58 (44,96%)

    Okręg 13

    Sołectwo Czernin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Alicja Żybura

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (26,17%)

    Katarzyna Dorota Majcher

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    110 (73,83%)

    Okręg 14

    Sołectwo Pustary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Olszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    65 (55,56%)

    Leonard Leszek Siuciak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    16 (13,68%)

    Paulina Elżbieta Siuciak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    36 (30,77%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Bardy, Dębogard, Świelubie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Rożek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STARCZYKA

    111 (72,55%)

    Karolina Paulina Iwicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (27,45%)