Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Lednogóra (1 - 26 , 27 - 32N , 39 - 44, 54 - 59 , 77 - 126 , 141 , 156 , 160 , 189 - 201, Osiedle Pod Wiatrakami
Pokaż więcej
Emilia Dutka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Lednogóra (33 - 37C, 38 , 45 - 53A, 60 - 73E , wieś Moraczewo , sołectwo Rybitwy
Pokaż więcej
Damian Bartosz Wendel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Dziekanowice
Pokaż więcej
Jan Michałowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Imielenko , Imielno
Pokaż więcej
Zbigniew Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Fałkowo (1A - 31A , 78, 78 A , 78B, 141 - 145), Fałkowo Osiedle Pod Lipami
Pokaż więcej
Marzena Chełmińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
108
(62,07%)
Tomasz Andrzej Stachowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(37,93%)
Okręg 6
Sołectwo Fałkowo (32 - 77 , 79 - 131)
Pokaż więcej
Andżelika Blanka Kozanecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
113
(53,05%)
Marek Drankiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(46,95%)
Okręg 7
sołectwo Wierzyce
Pokaż więcej
Zenon Andrzej Talarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
131
(56,71%)
Emilia Urbaniak - Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
100
(43,29%)
Okręg 8
Sołectwo Woźniki , Baranowo
Pokaż więcej
Hanna Dorota Cegiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Łubowo (1A - 19 , 117 - 146), Osiedle Radosne
Pokaż więcej
Ryszard Filipiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Łubowo (20 - 61)
Pokaż więcej
Mariusz Artur Wachoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Łubowo (62 - 116)
Pokaż więcej
Mirosław Stanisław Kołodziejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
99
(47,37%)
Andrzej Tadeusz Jakubowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(52,63%)
Okręg 12
Sołectwo Pierzyska , Leśniewo , Wieś Chwałkówko , Przyborowo
Pokaż więcej
Emilia Dolata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Owieczki , Strychowo
Pokaż więcej
Roman Bułat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Siemianowo, Żydówko
Pokaż więcej
Mirosław Marian Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Myślęcin , Rzegnowo
Pokaż więcej
Anna Urbaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO
0
(0,00%)