Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szubin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Szubin: Osiedle Bydgoskie, Osiedle Leśne, Osiedle Spółdzielcze, Osiedle Stare Miasto

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY DOMŻAŁY-KACZMAREK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Karolina Anna Domżała-Kaczmarek
      276 (6,79%)
    2. 7 Zbigniew Loch
      28 (0,69%)
    3. 4 Mikołaj Maria Kalinowski
      59 (1,45%)
    4. 2 Artur Daniel Krajewski
      174 (4,28%)
    5. 3 Stanisław Wypych
      213 (5,24%)
    6. 9 Natalia Angelika Krzyżanowska
      3 (0,07%)
    7. 10 Marcin Klimek
      27 (0,66%)
    8. 8 Agnieszka Tulińska
      21 (0,52%)
    9. 5 Hanna Zamroczyńska
      73 (1,80%)
    10. 6 Jolanta Małgorzata Szulc-Półtorak
      72 (1,77%)

    KOMITET WYBORCZY SZUBIŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krzysztof Wojciech Chuderewicz
      44 (1,08%)
    2. 1 Maciej Rejment
      274 (6,74%)
    3. 2 Dorota Lewczyńska
      106 (2,61%)
    4. 5 Jakub Cegiełka
      47 (1,16%)
    5. 6 Ewa Niewinczany-Małecka
      17 (0,42%)
    6. 4 Paulina Marietta Kruszka-Kubacka
      34 (0,84%)
    7. 8 Małgorzata Krystyna Dudek
      29 (0,71%)
    8. 7 Mirosław Iciak
      19 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PIOTRKOWSKI GMINA SZUBIN RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Hanna Maria Adamczewska
      267 (6,57%)
    2. 1 Mariusz Piotrkowski
      571 (14,05%)
    3. 6 Maciej Balicki
      56 (1,38%)
    4. 7 Helena Jeziorska
      37 (0,91%)
    5. 8 Wiesław Adam Nitka
      19 (0,47%)
    6. 4 Remigiusz Jan Kasprzak
      143 (3,52%)
    7. 5 Alina Danuta Kokocińska
      106 (2,61%)
    8. 9 Alina Jolanta Broda
      24 (0,59%)
    9. 3 Marek Jarosław Gajewski
      184 (4,53%)
    10. 10 Jan Józef Szparag
      101 (2,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR MICHALAK WSPÓLNA GMINA SZUBIN

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Stanisław Jan Głowacki
      49 (1,21%)
    2. 6 Adrian Jarmuż
      29 (0,71%)
    3. 4 Beata Bethke
      49 (1,21%)
    4. 9 Zdzisław Józef Pilarski
      79 (1,94%)
    5. 8 Lidia Małgorzata Garstecka
      43 (1,06%)
    6. 7 Joanna Wach
      40 (0,98%)
    7. 2 Marek Biernacki
      162 (3,99%)
    8. 5 Wawrzyniec Stanisław Owczarzak
      76 (1,87%)
    9. 10 Katarzyna Anna Twardowska
      166 (4,09%)
    10. 1 Tomasz Kaszewski
      346 (8,52%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Brzózki, Godzimierz, Grzeczna Panna, Kołaczkowo, Kornelin, Łachowo, Małe Rudy, Nadkanale, Pińsko, Rynarzewo, Samoklęski Duże, Samoklęski Małe, Skórzewo, Stary Jarużyn, Szkocja, Szubin-Wieś, Tur, Wolwark, Zamość, Żurczyn

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY DOMŻAŁY-KACZMAREK

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mariusz Jan Buczkowski
      59 (1,70%)
    2. 6 Rafał Stanisław Grobelski
      40 (1,15%)
    3. 7 Artur Szymon Przemorski
      12 (0,34%)
    4. 1 Jacek Tomasz Gelert
      124 (3,56%)
    5. 10 Michał Jan Kucharski
      37 (1,06%)
    6. 2 Anna Katarzyna Fanslau
      42 (1,21%)
    7. 3 Piotr Stanisław Adamczewski
      168 (4,83%)
    8. 4 Małgorzata Maria Krall
      70 (2,01%)
    9. 9 Justyna Magdalena Brzozowska-Wiśniewska
      14 (0,40%)
    10. 8 Lucyna Anna Głowacka
      34 (0,98%)

    KOMITET WYBORCZY SZUBIŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Robert Krzysztof Rynarzewski
      115 (3,31%)
    2. 3 Beata Woźniak
      104 (2,99%)
    3. 4 Zbigniew Kazimierz Owczarzak
      33 (0,95%)
    4. 5 Krzysztof Chruściński
      58 (1,67%)
    5. 6 Rafał Paweł Mrówczyński
      77 (2,21%)
    6. 7 Andrzej Kwaśniewski
      74 (2,13%)
    7. 9 Agnieszka Katarzyna Kozdęba
      12 (0,34%)
    8. 8 Weronika Zielińska
      22 (0,63%)
    9. 10 Daria Maria Witka
      11 (0,32%)
    10. 1 Wioletta Katarzyna Borys-Stachowiak
      215 (6,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PIOTRKOWSKI GMINA SZUBIN RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Joanna Bączek
      40 (1,15%)
    2. 1 Anna Mariola Kijowska
      314 (9,03%)
    3. 2 Teresa Stachowiak
      241 (6,93%)
    4. 5 Kazimierz Kont
      74 (2,13%)
    5. 10 Mariusz Jerzy Pietrzycki
      189 (5,43%)
    6. 6 Elżbieta Lidia Kozłowska
      8 (0,23%)
    7. 7 Bartłomiej Gutkowski
      20 (0,57%)
    8. 3 Paweł Wuka
      82 (2,36%)
    9. 9 Magdalena Maria Dudek
      5 (0,14%)
    10. 8 Dariusz Ćwik
      5 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR MICHALAK WSPÓLNA GMINA SZUBIN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Maria Nikodem
      76 (2,18%)
    2. 1 Artur Jan Michalak
      340 (9,77%)
    3. 3 Ryszard Synakiewicz
      160 (4,60%)
    4. 4 Ewa Małgorzata Myśliwiec
      25 (0,72%)
    5. 8 Agata Napierała-Guzek
      26 (0,75%)
    6. 10 Aleksandra Nowacka
      35 (1,01%)
    7. 9 Marek Piotr Paliwoda
      31 (0,89%)
    8. 7 Krzysztof Ośka
      76 (2,18%)
    9. 5 Iwona Kornacka
      104 (2,99%)
    10. 6 Violetta Anna Kończal
      37 (1,06%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Iwona Anna Szweda
      61 (1,75%)
    2. 3 Michał Klawiński
      33 (0,95%)
    3. 8 Sławomir Adam Kmieć
      23 (0,66%)
    4. 4 Anna Krystyna Grabowska
      57 (1,64%)
    5. 1 Krzysztof Grzegorz Tomaszewski
      62 (1,78%)
    6. 5 Paweł Bojas
      21 (0,60%)
    7. 6 Regina Szewczuk
      13 (0,37%)
    8. 7 Łukasz Krzysztof Behrendt
      0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Chomętowo, Chraplewo, Ciężkowo, Dąbrówka Słupska, Gąbin, Kowalewo, Królikowo, Mąkoszyn, Retkowo, Słonawy, Słupy, Smolniki, Szaradowo, Wąsosz, Wrzosy, Zalesie, Żędowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY DOMŻAŁY-KACZMAREK

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mateusz Paweł Rachubiński
      9 (0,48%)
    2. 1 Krzysztof Robert Kroczka
      68 (3,66%)
    3. 4 Bartosz Jan Andryszak
      30 (1,61%)
    4. 2 Małgorzata Mielniczak
      94 (5,05%)
    5. 5 Maria Stefania Piekarska
      5 (0,27%)
    6. 7 Agnieszka Czechowska
      8 (0,43%)
    7. 6 Mariusz Henryk Kasprzak
      10 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY SZUBIŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Józef Krzywdziński
      12 (0,65%)
    2. 4 Jadwiga Katafiasz
      16 (0,86%)
    3. 3 Sławomir Jacek Berka
      169 (9,09%)
    4. 2 Roman Danielewski
      174 (9,35%)
    5. 7 Karolina Michalak
      14 (0,75%)
    6. 6 Jolanta Mieczysława Sikorska
      12 (0,65%)
    7. 1 Henryk Sowa
      135 (7,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PIOTRKOWSKI GMINA SZUBIN RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Daria Magdalena Bonczyńska
      16 (0,86%)
    2. 1 Tadeusz Ciesielski
      110 (5,91%)
    3. 5 Danuta Maria Boruch
      85 (4,57%)
    4. 6 Andrzej Marian Tabuła
      21 (1,13%)
    5. 7 Andrzej Jan Wolnik
      180 (9,68%)
    6. 2 Elżbieta Katafiasz
      141 (7,58%)
    7. 3 Radosław Borowiak
      171 (9,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR MICHALAK WSPÓLNA GMINA SZUBIN

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Agnieszka Mariola Adamowska
      13 (0,70%)
    2. 1 Kamila Szczepaniak
      74 (3,98%)
    3. 4 Agnieszka Krajnik-Damazyn
      13 (0,70%)
    4. 5 Daniel Piotr Lubawy
      33 (1,77%)
    5. 6 Marcin Andrzej Stefanowicz
      8 (0,43%)
    6. 2 Mariola Luchowska
      57 (3,06%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Bartosz Adam Paklepa
      12 (0,65%)
    2. 2 Błażej Berka
      69 (3,71%)
    3. 4 Krzysztof Pietrykowski
      25 (1,34%)
    4. 1 Krystyna Elżbieta Sichel
      38 (2,04%)
    5. 3 Krystyna Piątek
      14 (0,75%)
    6. 5 Klaudia Agnieszka Ciabach
      24 (1,29%)