Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO: OPINOGÓRA GÓRNA
Pokaż więcej
Robert Miklaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(54,17%)
Krzysztof Baranowski
KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE
88
(45,83%)
Okręg 2
SOŁECTWA: KĄTY, OPINOGÓRA DOLNA, OPINOGÓRA-KOLONIA
Pokaż więcej
Grzegorz Pszczółkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
SOŁECTWA: CZERNICE, ELŹBIECIN, ZYGMUNTOWO
Pokaż więcej
Krzysztof Piotrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(58,96%)
Ryszard Staszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(41,04%)
Okręg 4
SOŁAECTWA: BACZE, DZBONIE, RĄBIEŻ
Pokaż więcej
Andrzej Konwerski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
SOŁECTWA: JANOWIĘTA, KOŁAKI-KWASY, KOTERMAŃ
Pokaż więcej
Adam Rzepliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA GĄSIOROWSKIEGO ZIEMIA OPINOGÓRSKA
62
(55,86%)
Anna Więckiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WIĘCKIEWICZ
49
(44,14%)
Okręg 6
SOŁECTWO: PRZEDWOJEWO
Pokaż więcej
Łukasz Wojciech Matuszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(49,11%)
Iwona Szemplińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA SZEMPLIŃSKA
57
(50,89%)
Okręg 7
SOŁECTWA: WIERZBOWO, WOLA WIERZBOWSKA
Pokaż więcej
Jerzy Wojciech Komorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 8
SOŁECTWA: GOŹDZIE, KOŁAKI-BUDZYNO, ŁAGUNY, WILKOWO
Pokaż więcej
Małgorzata Kołakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA GĄSIOROWSKIEGO ZIEMIA OPINOGÓRSKA
56
(33,14%)
Tadeusz Goździewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(66,86%)
Okręg 9
SOŁECTWO: KOŁACZKÓW
Pokaż więcej
Jolanta Grochowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
SOŁECTWA: KOBYLIN, ŁĘKI, PAJEWO-KRÓLE
Pokaż więcej
Rafał Olewniczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
SOŁECTWA: BOGUCIN, PAŁUKI, PRZYTOKA
Pokaż więcej
Mariusz Kijewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA GĄSIOROWSKIEGO ZIEMIA OPINOGÓRSKA
70
(49,30%)
Joanna Krakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(50,70%)
Okręg 12
SOŁECTWA: WŁADYSŁAWOWO
Pokaż więcej
Kazimierz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
200
(77,22%)
Piotr Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOWALSKIEGO
59
(22,78%)
Okręg 13
SOŁECTWA: CHRZANOWO, CHRZANÓWEK, POMORZE
Pokaż więcej
Adam Piotr Gąsiorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA GĄSIOROWSKIEGO ZIEMIA OPINOGÓRSKA
79
(38,35%)
Jerzy Józef Waśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(26,21%)
Maria Katarzyna Zmorzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIA KATARZYNA ZMORZYŃSKA
73
(35,44%)
Okręg 14
SOŁECTWO: DŁUGOŁEKA MIEJSCOWOŚCI: DŁUGOŁEKA, KLONOWO, TRETOWO-MAZARNIĘTA SOŁECTWO: POKOJEWO, MIEJSCOWOŚCI: POKOJEWO, OSYSKI, SOŁECTWO SOSNOWO, SOŁECTWO: ZAŁUŻE-IMBRZYKI, MIEJSCOWOŚCI: ZAŁUŻE-IMBRZYKI, NIEMIERZYCE, TRETOWO-PEŁZY
Pokaż więcej
Robert Goździewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
SOŁECTWA: PATORY, REMBOWO, REMBÓWKO, WÓLKA ŁANIĘCKA
Pokaż więcej
Jarosław Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA GĄSIOROWSKIEGO ZIEMIA OPINOGÓRSKA
37
(31,62%)
Jacek Okoniecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(68,38%)