Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Nowa Wieś, część sołectwa Bircza, ulice: A. Rudawskiego, Bieszczadzka-nr: 33, 35, 39, 39A, 39B, 45, 48, 50, Błonie, J. Piłsudskiego, J. Słowackiego, Kamienna Górka, Ks. Prałata Fr. Rębisza, Mjr. Kusiaka, Płk. Kotarby, Pocztowa, Polna, Spółdzielcza, Stawowa, Walkowa Góra, Krótka oraz nr: 167, 167A, Aleje Obrońców Birczy
Pokaż więcej
Krzysztof Poczynek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
86
(28,86%)
Janusz Demkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
67
(22,48%)
Bronisław Pankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
80
(26,85%)
Wiesław Hop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(11,74%)
Barbara Zbiegień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
30
(10,07%)
Okręg 2
Część sołectwa Bircza, ulice: Bieszczadzka-nr 1 – 24, 40, 44, Graniczna, Ojca Św. Jana Pawła II, Rynek, Rzeczna, Sadowa, Szkolna, Wojska Polskiego, Zamkowa, Parkowa, Ks. Okońskiego, Słoneczna
Pokaż więcej
Grzegorz Kwaśnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
123
(47,31%)
Bogdan Żydownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
14
(5,38%)
Antoni Segelin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(17,31%)
Danuta Fornal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
78
(30,00%)
Okręg 3
Sołectwa: Korzeniec, Boguszówka.
Pokaż więcej
Zbigniew Witko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
33
(15,35%)
Aleksander Bogusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
33
(15,35%)
Wiktorian Ulanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(26,98%)
Tadeusz Wilgucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
91
(42,33%)
Okręg 4
Sołectwa: Łodzinka Górna, Łodzinka Dolna, Wola Korzeniecka
Pokaż więcej
Stanisław Undziakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
7
(4,64%)
Edward Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(23,84%)
Karol Pękalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(10,60%)
Adam Wilgucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
92
(60,93%)
Okręg 5
Sołectwo Stara Bircza
Pokaż więcej
Dorota Mirek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
95
(33,81%)
Henryk Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
10
(3,56%)
Tadeusz Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
27
(9,61%)
Ewelina Klimczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(11,03%)
Stanisław Chrobak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
118
(41,99%)
Okręg 6
Sołectwa: Rudawka, Kotów
Pokaż więcej
Jakub Kasprzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
29
(21,01%)
Robert Żurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
13
(9,42%)
Ryszard Hajnold
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
96
(69,57%)
Okręg 7
Sołectwo Leszczawa Dolna
Pokaż więcej
Krzysztof Czerwiwiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
30
(10,00%)
Wanda Ochman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(28,33%)
Andrzej Pacławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
185
(61,67%)
Okręg 8
Sołectwa: Leszczawa Górna, Leszczawka
Pokaż więcej
Teresa Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
47
(25,27%)
Teresa Podkalicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
19
(10,22%)
Maria Dutkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(15,05%)
Zbigniew Dutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
92
(49,46%)
Okręg 9
Sołectwa: Kuźmina, Roztoka
Pokaż więcej
Dorota Chabko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
68
(29,18%)
Jerzy Pisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
41
(17,60%)
Patryk Brzeżawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(7,30%)
Elżbieta Kunik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
107
(45,92%)
Okręg 10
Sołectwa: Dobrzanka, Lipa, Malawa
Pokaż więcej
Andrzej Głowacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
155
(56,36%)
Jan Lichota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
120
(43,64%)
Okręg 11
Sołectwo Brzeżawa
Pokaż więcej
Grażyna Ćwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
50
(36,76%)
Józefa Barszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(63,24%)
Okręg 12
Sołectwa: Borownica, Jawornik Ruski, Żohatyn
Pokaż więcej
Mariusz Taras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
32
(16,84%)
Andrzej Wrotniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
53
(27,89%)
Hubert Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
105
(55,26%)
Okręg 13
Sołectwo Huta Brzuska
Pokaż więcej
Kazimierz Cap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Brzuska
Pokaż więcej
Jan Koterbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
85
(67,46%)
Wioletta Krupik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ
20
(15,87%)
Adam Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
21
(16,67%)
Okręg 15
Sołectwa: Jasienica Sufczyńska, Sufczyna
Pokaż więcej
Stanisława Naleśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"
11
(3,89%)
Ryszard Okołowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
124
(43,82%)
Czesław Mliczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA MLICZKA
148
(52,30%)