1 liga piłki ręcznej kobiet. Wielu lepszych okazji na sukces mieć nie będą. Otmęt Krapkowice przegrał z MKS-em Jarosław

Mirosław Szozda
Szczypiornistki Otmętu Krapkowice przegrały u siebie z jedną z innych najsłabszych drużyn w stawce - MKS-em Jarosław.

O tym, że krapkowiczanki miały naprawdę dużą szansę na sukces świadczy fakt, że przez większość pierwszej połowy to one były na prowadzeniu. Dzięki znakomitej postawie Agnieszki Blozik, w 24. minucie wygrywały 13:11.

Potem do głosu stopniowo zaczęły dochodzić już jarosławianki. Do tego stopnia, że na sześć minut przed końcem MKS prowadziły 26:23.

Otmęt miał jednak wyborną szansę na wyrównanie, ale tuż przed końcem karnego na 28:28 nie wykorzystała Blozik.

Otmęt Krapkowice - MKS Jarosław 27:28 (16:16)
Otmęt: Mazurkiewicz, Pużańska - Blozik 12, Orlik 4, Gołąbek 3, Grzejszczak 2, Łapszyńska 2, Medwid 2, Migoń 1, Nastałek 1, Kochanowska-Wistuba, Kuźmik.