1 liga piłki ręcznej. Olimp Grodków rozgromiony przez Śląska Forzę Wrocław [ZDJĘCIA]

Piłkarze ręczni Olimpu Grodków (żółte stroje) zaprezentowali się we Wrocławiu zdecydowanie poniżej oczekiwań. Damian Kapinos
Fatalny początek zadecydował o tym, że Olimp Grodków nie miał nic do powiedzenia w meczu ze Śląskiem Forzą Wrocław.

Choć to wrocławianie byli faworytem tego starcia, sympatycy grodkowian w najczarniejszych snach nie przypuszczali, że w 21. minucie ich ulubieńcy będą przegrywać aż 3:11. Do przerwy Olimp nie poprawił ani trochę swojego położenia. Na półmetku miał rzuconych jedynie siedem goli, czyli o osiem mniej niż gospodarze.

W drugiej odsłonie dominacja Śląska Forzy jedynie się powiększyła. Po raz kolejny goście sprawiali wrażenie, jakby nie wyszli z szatni. Znalazło to odzwierciedlenie na tablicy wyników (24:12 dla miejscowych w 46. minucie).

Tym samym ostatni kwadrans pojedynku nie przyniósł ze sobą już absolutnie żadnych emocji.

Śląsk Forza Wrocław - Olimp Grodków 30:21 (15:7)
Olimp: Zając, Balcerek - Szulc 5, Rogaczewski 4, Prokop 3, Stefani 3, Bernaś 2, Juros 2, Daszczenko 1, Stępień 1, Hertel, Kolanko, Mierzwiński.
Kary: Śląsk - 8 min., Forza - 8 min.