Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Strzelczanie we Wrześni wygrali dość pewnie, a nie licząc...

1 liga siatkarzy. Wygrane Zaksy Strzelce Opolskie i Mickiewicza Kluczbork

ZAKSA wygrała na wyjeździe

Strzelczanie we Wrześni wygrali dość pewnie, a nie licząc drugiego seta to bardzo pewnie.
W inauguracyjnej partii pokonali bowiem gospodarzy 25:19, a w trzeciej nie dali im większych szans zwyciężając do 16. Kłopoty mieli jedynie w jak się okazało środkowym secie, kiedy to do triumfu potrzebowali gry na przewagi.
Wcześniej jednak miejscowi mieli problem, aby zatrzymać Filipa Grygiela, który w pewnym momencie wyprowadził Zaksę na 17:14. Niestety dla gości podopiecznym Mariana Kardasa udało się zniwelować straty i doprowadzić do zaciętej końcówki 24:24. Ostatecznie więcej zimnej krwi zachowali nasi siatkarze triumfując 28:26.
W trzecim secie wyrównana walka była dalej, ale tylko do remisu po siedem. Sześć kolejnych akcji padło łupem graczy Rolanda Dembończyka i stało się jasne, że oni tego meczu już nie przegrają. I faktycznie niebawem zakończyli mecz..

Horoskop dzienny na sobotę 18 maja 2024 r. "Musisz znaleźć złoty środek"

Włodarze zorganizowali spotkanie, żeby się zapoznać. Bo w tym powiecie był pogrom

Putin o propozycji olimpijskiego rozejmu Macrona: „Tą drogą daleko nie zajdziemy”