3 liga (grupa 3). LZS Starowice Dolne nie sprostał Unii Turza Śląska

LZS Starowice Dolne już od kilku tygodni nie może się przełamać.
LZS Starowice Dolne już od kilku tygodni nie może się przełamać. Wiktor Gumiński
14. kolejka 3 ligi (grupa 3) również nie była udana dla LZS-u Starowice Dolne. Uległ on na wyjeździe 0:2 Unii Turza Śląska.

Nasz beniaminek poniósł porażkę z drużyną, która przed pierwszym gwizdkiem również była notowana w dolnej części tabeli. Unia miała bowiem wtedy tylko o pięć „oczek” więcej od LZS-u Starowice Dolne (odpowiednio 11 i 6).

Ta różnica po zakończeniu rywalizacji się jednak powiększyła. Pierwszy cios gospodarze wyprowadzili w 25. minucie, kiedy to prowadzenie dał im Natan Wysiński.

Swoją przewagę Unia powiększyła w 66. minucie, gdy z rzutu karnego na 2:0 trafił Sławomir Musiolik.

Dla zespołu ze Starowic Dolnych była to dziesiąta porażka w sezonie, a siódma z rzędu.

Unia Turza Śląska – LZS Starowice Dolne 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Wysiński – 25., 2:0 Musiolik – 66 (karny).
Starowice: P. Kowalczyk – Villareal (58. Setla), Grądowski, Gurgul (69. Łyszczarczyk), Zozula – Zychowicz (69. Nowosielski), Wróbel (58. Skowron), Czajkowski, Trochanowski, Rakowski – Elton (58. Ian)
Żółte kartki (Starowice): Rakowski, Trochanowski, Zychowicz, Ian.