Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Remisem 1-1 zakończył się natomiast domowy mecz Stali Brzeg...

3 liga piłkarska. Zobacz raporty z występów naszych drużyn [1. KOLEJKA]

Stal Brzeg

Remisem 1-1 zakończył się natomiast domowy mecz Stali Brzeg z Lechią Zielona Góra.

Kluczowe momenty
Potyczka nie rozpoczęła się tak, jak wymarzyliby sobie tego gospodarze. W 20. minucie prowadzenia objęli bowiem przyjezdni. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w polu karnym Stali najlepiej odnalazł się Przemysław Mycan i nie miał problemów ze zdobyciem gola z najbliższej odległości.

To trafienia podziałało pozytywnie na brzeżan. Ruszyli oni do ataku i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Uczynił to w 43. minucie Marcin Niemczyk, sprytnie dokładając nogę po mocnym wstrzeleniu piłki przez Macieja Boryckę.

Po przerwie obie drużyny miał dogodne okazje ku temu, by zainkasować pełną pulę, ale ani Stal, ani Lechia kolejnych bramek już nie zdobyli.