Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
OKS Olesno - Pogoń Prudnik 2-3 (1-2)...

4 liga piłkarska. Raporty, strzelcy goli, ciekawostki, komentarze [4. KOLEJKA]

OKS Olesno - Pogoń Prudnik 2-3 (1-2)

Bramki: 0-1 Ribeiro Junior - 5. (karny), 1-1 Jantos - 10., 1-2 Leśniowski - 25., 1-3 Leszczyński - 59, 2-3 Jantos - 81.
OKS: Sładek - Mohlek (54. Pawlik), Ficek, Krzymiński, Jeziorowski - Jantos, Huć, Jaroń (54. Skonieczny), Świerc (75. Skowronek), D. Flak - Hober (78. Konieczny)
Pogoń: Roskosz - Marzutko, Serafin, Milewski, Piskorz - Leśniowski, Surma, Ribeiro Junior, Leszczyński, Bajorek (77. Petrykanin) - Stencel.
Antkowiak, Pierzga, Salak, Żegalski - Milewski, Rudzki,
Żółte kartki: Hober, Jeziorowski, Konieczny - Milewski.
Czerwona kartka: Marzotko (64. min), akcja ratunkowa.
Kluczowe wydarzenia: W pierwszej połowie działo się mnóstwo, choć nie zawsze wynikało to z pięknej gry, a raczej z błędów defensorów obu ekip. W dodatku tuż przed przerwą ich koledzy z ofensywy zmarnowali po rzucie karnym. Najpierw u gości nie trafił Piotr Leszczyński, który potem się zrehabilitował golem na 1-3, a u miejscowych zawiódł w tym elemencie Wojciech Hober.
Adam Kutynia, kierownik OKS-u: Słabo to wyglądało z naszej strony. Wygrała drużyna, która bardziej chciała wygrać. To zadecydowało.
Paweł Walaszczyk, trener Pogoni: Padło pięć goli, ale i tak mogłoby być znacznie więcej. Najważniejsze, że tym razem udało się wygrać mecz za tzw. sześć punktów.

Jakie są najwyższe i najniższe emerytury na Opolszczyźnie? Różnice są ogromne!

Zalewska krytycznie o jedynce Trzeciej Drogi. "Kosiniak-Kamysz oszukuje wyborców"