Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0-1 P. Paczulla - 33., 0-2 Malik - 52., 0-3  Łysek -...

4 liga piłkarska. Raporty, strzelcy goli, wypowiedzi i ciekawostki [5. KOLEJKA]

Olimpia Lewin Brzeski - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-3 (0-1)

Bramki: 0-1 P. Paczulla - 33., 0-2 Malik - 52., 0-3 Łysek - 54., 1-3 Zajączkowski - 85.
Olimpia: Czarnik - M. Mendak, Moczko, Jankowski - Pierzga (57. Kęska), Dykus (57. Kucharski), Grudziński (57. Taraciński), P. Mendak (77. Buśko), Chaszczewski - Fabiszewski, Zajączkowski.
Chemik: Kuchta - Sadyk (63. Chronowski), Łątkowski, Jaworski, Stoklossa - Rakowski (90. Wojciechowski), Sudoł, Gromelski (71. Tomeczek), P. Paczulla, Tkaczyk (46. Malik)- Łysek (80. Ogorzałek).
Żółte kartki: Dykus, Grudziński, Zajączkowski - Jaworski, Stoklossa, Tkaczyk.
Kluczowe wydarzenia: Dwa gole zdobyte w 100 sekund niespełna 10 minut po zmianie stron przesądziły o losach tej rywalizacji. Co prawda do przerwy kędzierzynianie prowadzili 1-0, jednak spotkanie było bardzo wyrównane i czuło się, że wszystko może się zmienić lada moment. I faktycznie zmieniło, ale na korzyść drużyny, która i tak miała korzystny dla siebie wynik.
Robert Latosik: Naszym planem poza wygraną było także mentalne odbudowanie się po porażce z Porawiem Większyce i oba cele udało się zrealizować. Łatwo jednak nie było bo rywal postawił nam trudne warunki, ale na przerwę udało się schodzić prowadząc. Szybkie dwa gole na początku drugiej połowy spowodowały, że grało się nam łatwiej i mogłem sobie pozwolić na zmiany w końcówce.