Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Bez dwóch zdań w tej kategorii wyróżniamy spotkanie Polonia...

4. liga piłkarska. Zobacz nasze oceny 30. kolejki [RANKING NTO]

Mecz kolejki

Bez dwóch zdań w tej kategorii wyróżniamy spotkanie Polonia Głubczyce - MKS Gogolin (4-3). Przybrało ono bowiem tak emocjonujący scenariusz, że nie powstydziłby się go nawet sam Hitchcock. Kiedy w 20. minucie broniąca pozycji lidera Polonia wygrywała 3-0, wydawało się, iż losy rywalizacji są rozstrzygnięte. Tymczasem ambitnie walczący gogolinianie udowodnili, że nic bardziej mylnego. Jeszcze przed przerwą zdobyli dwa gole, za sprawą Denisa Kipki, a w 55. minucie wyrównali na 3-3. Mimo takiego obrotu spraw, później wielki charakter pokazali też piłkarze z Głubczyc, którzy raz jeszcze wyszli na prowadzenie i tym razem już go nie oddali.

Nietrzeźwy 37-latek na hulajnodze elektrycznej w Wodzisławiu. Jechał "wężykiem"

Polecamy

Kibice Bayernu Monachium stworzyli petycję przeciwko zatrudnieniu Rangnicka

Trzecia wygrana z rzędu Odry Opole. Są o krok od baraży. Teraz każdy mecz jest ważny