Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Bramki: 1-0 Kowalski - 23., 1-1 Świerczyński - 80....

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Raporty, strzelcy goli, komentarze [41. KOLEJKA]

Odra II Opole - Start Namysłów 1-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Kowalski - 23., 1-1 Świerczyński - 80.
Odra II: Fuczko - Głuszkiewicz, Jadeszko, Lisowski, Kowalski - Stępień (72. Garbiec), Kaczka, Dąbrowski, Rychlik), Sparwasser - Sitko (79. Krysiak).
Start: Izbiański - Kowalczyk (72. Górecki), Ptak, Adamczyk, Czuczwara (46. R. Czech) - Świerczyński, Sarnowski (88. Bociański), Drzazga (72. Barański), Karcz (46. Huck), Smolarczyk - W. Czech
Żółte kartki: Huck, Świerczyński.
Kluczowe wydarzenia: Na półmetku inauguracyjnej odsłony opolanie zdobyli gola, a zarówno wcześniej jak i potem długo przeważali i mogli powiększyć dystans nad czerwono-czarnymi. Nie zrobili tego przez co ostatni kwadrans dostarczył mnóstwo emocji. Najpierw bowiem namysłowianie wyrównali, a potem miejscowi mogli odzyskać prowadzenie, jednak Jan Dąbrowski obił słupek. Z kolei w trzeciej minucie doliczonego czasu gry stuprocentową okazję dla Startu miał Wojciech Czech, jednak nie wykorzystał jej i skończyło się na remisie.
Adam Berbelicki, trener Odry II: Powinniśmy „zamknąć wynik” znacznie wcześniej bo mieliśmy okazję na 2-0 czy potem ewentualnie 3-0. Nie zrobiliśmy tego i mało brakowało, a rywale skarciliby nas zupełnie. I teraz jednej strony mam niedosyt w związku z remisem, a z drugiej - patrząc na to co działo się w końcówce - to wypada się cieszyć, że tak to się skończyło.
Mariusz Kowalik, kierownik Startu: Pierwsza połowa zdecydowanie dla Odry, w drugiej już prezentowaliśmy się znacznie lepiej. Mieliśmy okazję na więcej niż jednego gola, ale nie udało się.

Obywatelskie Wysłuchanie Publiczne na temat zmian w podstawie programowej już 18 maja