Gang Słodziaków w sieci Biedronka: Słodziaki zamiast Świeżaków

GANG SŁODZIAKÓW: OSTATNI TYDZIEŃ GANGU SŁODZIAKÓW. BRAKUJE KSIĄŻEK

Naklejki można zbierać do 18 listopada, natomiast odebrać słodziaki i książki do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Może być z tym jednak problem. O ile słodziaków w Biedronce nie brakuje, o tyle książek i owszem. Mowa o dziele Renaty Piątkowskiej, a tak dokładniej jego drugiej części " Gdy jesień nastanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków".

- Osobiście byłem w sześciu Biedronkach, nie mogłem znaleźć tej książki - mówi nam rozgoryczony ojciec Rafał Karkowski. Jego córka ma 3 latka i uwielbia Gang Słodziaków. - Zieloną część z opowiadaniami udało mi się dostać, natomiast z drugą, pomarańczową jest o wiele trudniej. Po kilku próbach kasjerki w Biedronce mówiły mi, że mam przyjść na 7 rano, ponieważ dopiero rano będą wiedziały czy książki będą w sklepie czy nie. W końcu udało mi się dostać drugą część. Kupiłem od razu dwie na wszelki wypadek, nie marnowałem naklejek - mówi Rafał Karkowski.

ZOBACZ MASKOTKI Z GANGU SŁODZIAKÓW
Zobacz galerię

"Gdy jesień nastanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków" - od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka można kupić (za 9,99 zł) nową książeczkę z przygodami Słodziaków (książka Gang Słodziaków II). Można też odebrać ją za darmo (za zgromadzenie 15 naklejek-punktów na specjalnej karcie). W Biedronce można też kupić (za 4,99 złotych) słodziakowy zestaw: kolorowy plakat Słodziaków w rozmiarze XXL, kolorowankę Słodziaków (też rozmiar XXL) oraz - nowe opowiadanie o słodziakach pod tytułem "Wyścig".

Gang Słodziaków to nowa akcja lojalnościowa Biedronki. Sieć sklepów zdecydowała się kontynuować popularną serię pluszowych maskotek znaną jako Gang Świeżaków, jednak tym razem klienci będą zbierać pluszaki należące do Gangu Słodziaków.

Świeżaki były maskotkami warzyw, słodziaki natomiast są stworzonkami leśnymi. W gronie maskotek spotkamy takie postacie jak bóbr Borys, Lis Lucek, zajączek Zuzia, sowa Zosia, ryś Rysio czy jeż Jerzyk.

Akcja wystartowała 27.08 (poniedziałek) i potrwa kilkanaście tygodni. Zasady promocji są bardzo podobne do tych z minionych dwóch lat. Robiący zakupy w Biedronce zdobywają naklejki, które można wymienić na pluszowe Słodziaki. Za co otrzymasz naklejki? Za zakup owoców i warzyw, produktów partnerów akcji oraz za korzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka.

Szczegółowe zasady zdobywania naklejek, wymienianych na Słodziaki w Biedronce wyglądają następująco:

  • za każde wydane 40 złotych przysługuje 1 naklejka
  • za kupno warzyw lub owoców również dostaniemy 1 naklejkę
  • zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł to kolejna 1 naklejka
  • zakupy z kartą „Moja Biedronka” - 1 naklejka

Pierwszy Słodziak w 47 minut

Jak informuje portal nowymarketing.pl - dokładnie 47 minut od początku akcji sieci Biedronka: Gang Słodziaków, potrzebował jeden z klientów na to, by w jego ręce trafiła maskotka sowa Zosia. Działo się to w Biedronce w Stegnie. Kolejnego z pierwszych zakupów książki traktującej o losach Słodziaków dokonano również na Pomorzu - parę minut po 6 rano, 27 sierpnia 2018.

Dorot Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sklepach sieci Biedronka, w następujący sposób skomentowała sprawę na łamach portalu nowymarketing.pl:

Cieszymy się, że już od pierwszego dnia akcji nasze Słodziaki zdobyły serca klientów, którzy chcą mieć je jak najszybciej w domu i poznawać ich świat. Liczymy także na to, że dzięki książce Biedronki, opowiadającej o przygodach Gangu, połączymy przyjemne z pożytecznym, a codzienne czytanie zagości w domach naszych klientów na stałe.

Jakiego słodziaka powinieneś wybrać? QUIZ dla niezdecydowanych

Gang Słodziaków. Słodziaki zastępują Świeżaki

W skład Gangu Słodziaków wchodzi sześć pluszowych zwierząt. Słodziaki, które w Biedronce zastąpiły Gang Świeżaków, to:

  • jeż Jerzyk
  • lis Lucek
  • zajączek Zuzia
  • bóbr Borys
  • sowa Zosia
  • ryś Rysio

Wcześniejsza akcja - czyli Gang Świeżaków to pluszowe maskotki owoców i warzyw. W przypadku Gangu Słodziaków zasady są podobne - do kolekcji w sklepach Biedronki kupić będzie można również książkę traktująca o przygodach pluszowych bohaterów.

O akcji Gang Świeżaków było na tyle głośno, że nawet konkurencyjny Lidl wystartował ze swoja seria maskotek pod nazwą Lidlaki. Oba dyskonty walczą o klientów. Czy tym razem znowu Biedronka będzie o krok do przodu? Jak będzie odpowiedź Lidla na Gang Słodziaków?

Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

II tura wyborów w niedzielę, 4.11.2018