Konkurs fotograficzny. Pokaż, jak świat wygląda w Twoich oczach i wygraj nawet 5 tysięcy złotych na wakacje z ITAKĄ. Zgłoszenia zakończone

Akcja specjalna I...TAKI świat jest piękny!
„I...TAKI świat jest piękny!”, to hasło naszego konkursu, w którym do wygrania są trzy vouchery – zwycięzca odbierze voucher na 5 tysięcy złotych – które można przeznaczyć na wakacje marzeń z biurem ITAKA.

Partner akcji:

Kto z nas nie lubi podróży? Tych małych i dużych, dalekich i bliskich? Wycieczek nad Bałtyk i w Tatry, wypraw na egzotyczne wyspy, do cudownych kurortów, pięknych miast? Co z nich przywozimy oprócz wspomnień? Oczywiście zdjęcia! I czas te zdjęcia wyciągnąć z szuflady. Do wakacji zostało już niewiele czasu, ale na wycieczkę marzeń można wyjechać także jesienią. Trzeba tylko mieć plan i oczywiście pieniądze na jego realizację. I w tym ostatnim możemy Wam pomóc. Na zwycięzców naszego konkursu „I...TAKI świat jest piękny!" czekają bowiem trzy vouchery na wakacje z biurem podróży Itaka.

- I…ITAKI świat jest piękny! Odkrywaj różnorodność świata i uwieczniaj magiczne chwile. To najpiękniejsze wspomnienia z podróży i codziennego obcowania z urodą życia „na wyciągnięcie ręki”. Biuro Podróży ITAKA jak partner Konkursu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i podzielenia się tym, co uważasz za piękne, niepowtarzalne, warte zapamiętania, godne uwagi czy refleksji. Dla Laureatów Konkursu ufundowaliśmy nagrody – vouchery w wysokości 5000, 4000 i 3000 PLN, które możesz wykorzystać na niezapomnianą podróż: wypoczynek na najsłynniejszych plażach albo aktywne zwiedzanie podczas wycieczek objazdowych. Od Albanii do Zanzibaru – dokąd się z nami wybierzesz? - mówi partner akcji

Zasady konkursu

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Już dzisiaj przeszukać swoje fotograficzne archiwum albo wziąć aparat do ręki i ruszyć w plener! Pokażcie nam, jaki jest świat widziany waszymi oczami. Wyślij własnoręcznie zrobione zdjęcia (maksymalnie trzy) lub nakręcony przez siebie filmiki (maksymalnie 10 sekund) pokazujące piękno i niezwykłość otaczającego nas świata. Zachód słońca, kropla deszczu na liściu, dom wśród drzew, kwiaty w ogrodzie, falujące morze, ślady stóp na piasku, szczyty gór tonące w chmurach - to wszystko ma swój niepowtarzalny urok.

Czekamy na ujęcia fauny, flory, krajobrazu, architektury, bliskiej i dalekiej, krajowej i światowej, w deszczu i słońcu!
Zasada jest jedna: bohaterami prac nie mogą być ludzie, a zgodnie z regulaminem naszego konkursu, jedna osoba może wziąć udział w Konkursie tylko jeden raz i przesłać do nas maksymalnie trzy zdjęcia)!
Kapituła uważnie przyjrzy się waszym pracom i wybierze zwycięzców, czyli autorów najciekawszych zdjęć lub filmików. W swojej ocenie weźmie pod uwagę kreatywne podejście do tematu konkursu, pomysł i wykonanie.

Minął termin przyjmowania zgłoszeń


Nagrody

I miejsce – voucher na wakacje z biurem podróży ITAKA o wartości 5 tysięcy złotych
II miejsce – voucher na wakacje z biurem podróży ITAKA o wartości 4 tysięcy złotych
III miejsce – voucher na wakacje z biurem podróży ITAKA o wartości 3 tysięcy złotych

Harmonogram akcji
  • Przyjmowanie zgłoszeń (wysyłka zdjęć, tylko za pośrednictwem formularza zamieszczonego powyżej): od 10 maja do 14 czerwca, do godz. 12.00
  • Obrady kapituły: między 17 a 20 czerwca
  • Wręczenie nagród: do końca czerwca

Informacje o konkursie udzielane są pod nr telefonu: 77 44 32 565 (od poniedziałku do piątku, w godz. od 9 do 16). Pytania można wysyłać także na adres [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska