Mariusz Gnoiński prezesem Oderki Opole

  Mariusz Gnoiński prezesem Oderki Opole

  Archiwum

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Zarząd nowego stowarzyszenia piłkarskiego wybrał swojego sternika.
  Mariusz Gnoiński

  Mariusz Gnoiński ©Archiwum

  Stowarzyszenie Oderka Opole, które w poniedziałek zostało zarejestrowane, ma być kontynuatorem piłki nożnej w Opolu. Ma zastąpić upadającą Odrę, która prawdopodobnie nie wystąpi w rozgrywkach II ligi.

  Stowarzyszenie zarejestrował zarząd w składzie: Tomasz Lisiński (pełnomocnik prezydenta Opola ds. Euro 2012 i zawodnik III-ligowego LZS-u Leśnica), Mariusz Gnoiński (właściciel prywatnej przychodni rehabilitacyjnej, trener odnowy biologicznej i piłkarz rezerw Odry) oraz Ryszard Pierzchała (właściciel agencji reklamowej Loyal).

  Na dzisiejszym pierwszym posiedzeniu zarządu stowarzyszenia podjął on decyzję, że jego prezesem, a co za tym idzie także nowego klubu, będzie Gnoiński.

  - Byłem w Odrze przez siedem lat i widziałem wiele rzeczy złych i dobrych, ale przede wszystkim wiem, że jest zapotrzebowanie na piłkę i można to zorganizować z głową - mówi Gnoiński. - Odra to już zamknięty rozdział, otwieramy nową kartę i spróbujemy wspólnymi siłami stworzyć działający na jasnych zasadach i stabilny klub, który będzie dla wszystkich partnerem. Przed nami wybór trenerów i budowa zespołu. Jednocześnie będziemy czynili starania, aby klub mógł rozpocząć grę od IV ligi i w tej sprawie bardzo liczymy na przychylność Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

  Więcej jutro w papierowym wydaniu "Nowej Trybuny Opolskiej".

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (17)

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się
  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (17) forum.nto.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo