Młodzież ZSZ nr 4 w Opolu fotografowała pozytywną atmosferę w szkole

Iwona Kłopocka-Marcjasz
Iwona Kłopocka-Marcjasz
Tym zdjęciem konkurs wygrała Barbara Mól.
Tym zdjęciem konkurs wygrała Barbara Mól. ZSZ nr 4
Dowiedli tego uczestnicy konkursu fotograficznego „Moja klasa - moi przyjaciele”, zorganizowanego w Zespole Szkół Zawodowych nr 4.

- Chcemy, by uczniowie i pracownicy szkoły czuli się w niej dobrze, jak w domu. Wkładamy w to wiele starań i są efekty - mówi Małgorzata Warzkiewicz, szkolny pedagog. - Ankiety przeprowadzane corocznie wśród uczniów, wykazują, że właśnie przyjazna, pełna empatii atmosfera jest jednym z czynników, który ich do szkoły przyciągnął.

Partnerem serwisu "16 plus" jest prezydent Opola.
Partnerem serwisu "16 plus" jest prezydent Opola. archiwum

- Kształcimy specjalistów w dziedzinie turystyki, hotelarstwa, handlu i gastronomii, a pozytywny stosunek do drugiego człowieka jest jedną z podstaw fachowej i kompetentnej obsługi klientów - podkreśla wicedyrektor ds. wychowawczych Joanna Kwaśniewska-Poliwoda. - Stąd też pomysł na konkurs fotograficzny, w którym mogli wziąć udział wszyscy uczniowie. Ich zadaniem było zrobienie zdjęcia, które obrazowałoby pozytywną atmosferę i dobre relacje panujące w klasie. Do rywalizacji przystąpili zarówno indywidualni uczniowie, jak i kilkuosobowe zespoły. Szkolna społeczność wyłoniła laureatów: I miejsce - Barbara Mól - klasa 2 Technikum Hotelarskiego, II miejsce - Wiktoria Jaworska - klasa 1 Technikum Żywienia, III miejsce - Angelika Frycz oraz Sabina Kiełbasa - klasa 1 Technikum Handlowego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska