Najbardziej znani mieszkańcy Kluczborka i powiatu kluczborskiego. Zrobili imponujące kariery. Znasz ich wszystkich?

Mirosław Dragon
Mirosław Dragon
Najbardziej znani mieszkańcy Kluczborka i powiatu kluczborskiego.
Najbardziej znani mieszkańcy Kluczborka i powiatu kluczborskiego. Kolaż: MD
Urodzili się w Kluczborku i zrobili imponujące kariery. Zobacz, jacy aktorzy, sportowcy i artyści pochodzą z miasta nad Stobrawą. Przesyłacie nam kolejne nazwiska, dlatego uzupełniliśmy naszą galerię wybitnych ludzi pochodzących z Kluczborka i powiatu kluczborskiego.

W pierwszej wersji opublikowaliśmy mniejszą galerię znanych osobistości z Kluczborka. Lista „znanych i lubianych” oparta była na kalendarzu „Powiat kluczborski, stąd jesteśmy", wydawanym w latach 2014-18 przez starostwo powiatowe w Kluczborku.

Kluczborskie starostwo przez kilka lat wyszukiwało osoby mieszkające lub urodzone w Kluczborku i okolicach, które pokazały swój talent i zrobiły karierę. Dzięki temu kalendarzowi widać było, jak wiele osób mieszkających lub pochodzących z powiatu kluczborskiego zdobyło rozgłos w Polsce i w świecie!

Autorem zdjęć był Maciej Knapa, znany kluczborski fotografik. Wydanie kalendarza to pomysł referatu promocji, turystyki i kultury w starostwie powiatowym w Kluczborku.

Ostatni kalendarz ukazał się już jednak dobrych kilka lat temu. Czytelnicy „NTO” pisali nam, że brakuje wielu znanych i wybitnych kluczborczan.

Przygotowaliśmy więc wersję 2.0 galerii znanych osobistości z Kluczborka. Wydanie drugie, poprawione, z nowymi wybitnymi mieszkańcami miasta nad Stobrawą.

Zobaczcie naszą fotogalerię najbardziej znanych mieszkańców Kluczborka i powiatu kluczborskiego.

Kolejność prezentowanych osób jest przypadkowa. Nie jest to ranking, tylko prezentacja znanych postaci z Kluczborka i okolic.

Natalia Adamowska - modelka znana na całym świecie, występuje na pokazach mody m.in. w Tokio, Nowym Jorku, Mediolanie, Londynie i Paryżu.

Oto najbardziej znani mieszkańcy Kluczborka i powiatu kluczb...

Ranking 20 najbardziej wpływowych postaci w Kluczborku i powiecie kluczborskim. Przesuwaj kolejne zdjęcia w galerii, żeby zobaczyć kolejne miejsca w rankingu -->

Oto najbardziej wpływowi ludzie z Kluczborka. Zobacz listę T...

od 12 lat
Wideo

Protest w obronie Parku Śląskiego i drzew w Chorzowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska