3 z 17
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 3 600 PLN...
fot. Pixabay / zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy we Wrocławiu z podanymi stawkami. Szukają pracowników biurowych, fizycznych, kucharzy, a nawet piwowarów

DOSTAWCA POTRAW

Wynagrodzenie brutto: 3 600 PLN

Miejsce pracy: Braniborska 14, 53-680 Wrocław oraz teren Wrocławia

Zakres obowiązków:
Dostawa jedzenia rowerem według zleceń.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagania:
Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe.

Pracodawca: Dener Istanbul Sp. z o. o.

Kontakt: bezpośrednio do pracodawcy, Rynek 52, 50-116 Wrocław, tel. 579627828

Data ważności ogłoszenia: 17.07.2023

Zobacz również

Propozycje na nadchodzący weekend (17-19 maja) w powiecie proszowickim

Szkoła w Chmurze przestaje być bezpłatna. Jak przebiega rekrutacja?

NOWE

Polecamy

Giro d'Italia. Alaphilippe wygrał 12. etap, Pogacar nadal liderem

Iga Świątek powalczy o trzeci tytuł w Rzymie! Coco Gauff pokonana w półfinale!

Polacy wciąż w grze o igrzyska! Pewny awans naszych zawodników do fazy pucharowej!