Statscore Futsal Ekstraklasa. Gredar Fit-Morning Brzeg - Górnik Polkowice 5:1

Wiaczesław Kożemiaka zdobył jednego z goli dla Gredara.
Wiaczesław Kożemiaka zdobył jednego z goli dla Gredara. Wiktor Gumiński
Gredar Fit-Morning Brzeg pewnie pokonał Górnika Polkowice 5:1 w meczu 25. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy.

W pierwszej połowie tego starcia co prawda nie oglądaliśmy ani jednej bramki, ale za to w drugiej brzeżanie rozwiali wszelkie wątpliwości na temat tego, kto jest obecnie lepszym zespołem.

Strzelanie w 22. minucie rozpoczął Damian Makowski, a wkrótce w ślad za nim poszli jeszcze Dawid Witek (dwukrotnie) i Wiaczesław Kożemiaka.

W 34. minucie trafieniem odpowiedzieli goście, ale nie miało ono żadnego znaczenia dla końcowego wyniku, który przypieczętował Darius Nastai.

Gredar Fit-Morning Brzeg - Górnik Polkowice 5:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Makowski - 22., 2:0 Witek - 24., 3:0 Kożemiaka - 26., 4:0 Witek - 28., 4:1 Lutai - 34., 5:1 Nastai - 37.
Gredar: Foltyn, Makowski - Nastai, Witek, Rojek, Kędra, Kucharski, Grochowski, Babijczuk, Konieczny, Kożemiaka.
Górnik: Wójtowicz (Izbiański) - Biały, Wolan, Bartnicki, Pinto - Lutai, Wyżga, Potocki, Ciupka, Olszewski, Nachajcew.