To może być bezcenny triumf ASPR

Oliwer Kubus
Bramkarz Tomasz Wasilewicz rozegrał bardzo dobre zawody
Bramkarz Tomasz Wasilewicz rozegrał bardzo dobre zawody Oliwer Kubus
- Potraktowaliśmy ten mecz bardzo prestiżowo, a pełna pula ma podwójne znaczenie - powiedział Grzegorz Giebel, rozgrywający z Zawadzkiego. - Musimy wygrywać z drużynami, które podobnie jak my walczyć będą o utrzymanie.

ASPR Zawadzkie - AZS Politechnika Radom 31-25 ( 12-12 )
ASPR: Wasielewicz, Łuczyński - Kryński 4, Popławski 5, Giebel 4, Całujek 2, Morzyk 1, Kalisz 2, Płonka 8, Kaczka 2, Pawlak 3, Piecuch, Dutkiewicz, Adamczyk. Trener Janusz Bykowski.
AZS Radom: Jarosz - Jeżyna 8, Cupryś 2, Misiewicz 1, Trojanowski 2, Mroczek 4, Kalita 2, Swieca 2, Gryla 4, Guzik , Przykuła, Sikorski. Trener Edward Strząbała.

Początek meczu o I-ligowe punkty z AZS-em Politechniką Radom przebiegał pod znakiem wyrównanej gry. Długo zespoły odpowiadały bramką za bramkę i dopiero po 19 minutach miejscowi objęli prowadzenie 9-6. Radość trwała jednak krótko, bo radomianie, wykorzystując proste błędy przeciwników, po czterech minutach odrobili straty i objęli prowadzenie.

Remis po 30 minutach spotkania nie dawał komfortu, ale po przerwie ekipa gospodarzy wyszła całkowicie odmieniona. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Z minuty na minutę rosła przewaga bramkowa rozpędzonych szczypiornistów z Zawadzkiego. Gdy w 42. min wyrażała się ona pięcioma golami coraz łatwiej było wskazać zwycięzcę pojedynku. ASPR nie zwalniała tempa, udanymi interwencjami popisywali się bramkarze, szczelniejszy blok obezwładnił atakujących rywali.