Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Nie po raz pierwszy już głośno o spektakularnych wyczynach...

Z różnych aren. Tych informacji nie znajdziecie na pierwszej stronie [19.12.2018]

Kolejne sukcesy młodych pływaczek

Nie po raz pierwszy już głośno o spektakularnych wyczynach dwóch młodych opolskich zawodniczek. Katarzyna Klimczyk oraz Dominika Trentkiewicz z klubu UKS MOS Opole wywalczyły bowiem łącznie aż sześć medali podczas mistrzostw Polski do lat 14, które zostały rozegrane w Olsztynie.

Klimczyk ponownie udowodniła, że nie bez powodu określana jest młodą „królową żabki”. Zwyciężyła bowiem na wszystkich trzech dystansach, na których rozgrywano zmagania w stylu klasycznym - na 50, 100 i 200 metrów, osiągając kolejno czasy: 32,35 s; 1.10,08 s oraz 2.32,15 s.

Trzykrotnie na podium stawała też Trentkiewicz, jednak jej nie udało się wywalczyć żadnego „złota”. Na 50 i 100 m stylem grzbietowym sięgnęła po srebrny medal, a na 200 m stanęła na najniższym stopniu podium.

Młodziutka żona Skiby kusi potężnym biustem! Karolina ma się czym pochwalić!