Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Znakomita druga połowa zadecydowała o tym, że sezon udanie...

Z różnych aren. Znakomite występy naszych siatkarzy, futsalistów oraz Ruchu Zdzieszowice [WYNIKI]

Gredar Brzeg

Znakomita druga połowa zadecydowała o tym, że sezon udanie otworzyli futsaliści 1-ligowego Gredaru Brzeg. Wygrali oni na wyjeździe 4-1 z BSF-em Bochnia, zdobywając wszystkie cztery gole właśnie po przerwie. Do bramki kolejno trafiali: Damian Makowski (27. min), Przemysław Matejko (27.), Kamil Kucharski (32.) i Patryk Dykus (34.).

BSF Bochnia - Gredar Brzeg 1-4 (1-0)
Bramki dla Gredaru: Makowski, Matejko, K. Kucharski, Dykus.
Gredar: Raczkowski, Nafalski - Matejko, Fabijaniak, Rojek, K. Kucharski, Mika, Makowski, Boczarski, Jaworski, Dykus, Grochowski, Ożóg, M. Kucharski.

Industriada w Dąbrowie Górniczej - 15 lat na Szlaku Zabytków Techniki!