1 liga futsalu. ASG Stanley Futsal Team Brzeg pewnie pokonał Heiro Rzeszów

ASG Stanley Futsal Team Brzeg odniósł w Rzeszowie czwarte zwycięstwo w sezonie.
ASG Stanley Futsal Team Brzeg odniósł w Rzeszowie czwarte zwycięstwo w sezonie. Oliwer Skrzypnik
Wyjazdową wygraną 6:2 nad Heiro Rzeszów zakończył pierwszą część sezonu 1 ligi futsalu (grupa południowa) ASG Stanley Futsal Team Brzeg.

Brzeżanie mierzyli się z przedostatnim zespołem w tabeli i poradzili sobie z nim bez większych problemów. Już w 3. minucie prowadzenie dał im Mateusz Suchodolski, a później ASG Stanley nie pozwolił rywalom ani na chwilę doprowadzić choćby do remisu.

Do przerwy przyjezdni wygrywali 3:1, a następnie drugą odsłonę również wygrali w takim samym stosunku.

Na półmetku rozgrywek, ASG Stanley zajmuje 8. miejsce w tabeli (na 12 drużyn), mając w dorobku 14 punktów (cztery zwycięstwa, dwa remisy, pięć porażek).

Teraz ekipę z Brzegu czeka dłuższa przerwa od meczów ligowych. Kolejny bój o punkty czekać ją będzie dopiero w 2023 roku, w weekend 20-21 stycznia.

Heiro Rzeszów – ASG Stanley Futsal Team Brzeg 2:6 (1:3)
Bramki dla Stanley’a: Opatowski (dwie), Kędra, Suchodolski, J. Gancarczyk, Ożóg.
Stanley: Krzyśka, Yaremchuk – Rabanda, Kędra, Matejko, Dykus, Opatkowski, Ożóg, Suchodolski, Zalewski, Antos, J. Gancarczyk.