3 liga. LZS Starowice Dolne długo się trzymał, ale uległ Pniówkowi Pawłowice

LZS Starowice Dolne przegrał po raz trzeci w tym sezonie.
LZS Starowice Dolne przegrał po raz trzeci w tym sezonie. Wiktor Gumiński
LZS Starowice Dolne przegrał na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice 0:2 w meczu 6. kolejki 3 ligi (grupa 3).

Choć spotkanie generalnie nie obfitowała w wyborne okazje bramkowe, przez jego większość beniaminek ze Starowic Dolnych nieźle realizował przyjętą na mecz taktykę. Z neutralizacją poczynań przeciwnika nie dał jednak rady poradzić sobie do końca.

Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich 20 minutach. Pniówek otworzył wynik w 71. minucie, kiedy to prowadzenie dał mu Damian Warnecki. Zaliczka zespołu z Pawłowic wzrosła 10 minut później, kiedy to na listę strzelców wpisał się Dawid Hanzel. Na te dwa ciosy LZS Starowice Dolne nie był już w stanie odpowiedzieć.

Pniówek Pawłowice – LZS Starowice Dolne 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Warnecki – 71., 2:0 Hanzel – 81.
Starowice: P. Kowalczyk – Zychowicz (52. K. Kowalczyk), Grądowski, Chodziutko, Rakowski – Abu (61. Skowron), Gurgul (75. Trochanowski), Czajkowski – Dachnowski (61. Rudnik), Nowosielski (75. Wróbel), Setla.
Żółte kartki (Starowice): Zychowicz, Chodziutko, Gurgul.