Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MKS Kluczbork otrzymał srogą lekcję futbolu od wicelidera –...

3 liga piłkarska. Wygrana Stali Brzeg, bardzo wysokie porażki Polonii Nysa i MKS-u Kluczbork

MKS Kluczbork otrzymał srogą lekcję futbolu od wicelidera – Ślęzy Wrocław, ulegając mu u siebie aż 0-5.

Pierwsze dwa ciosy kluczborczanie przyjęli już przed przerwą. Najpierw w 16. minucie łatwo w ich pole karne wjechał Jakub Gil i strzałem po długim rogu zaskoczył Dawida Witka. Z kolei 18 minut później swój strzelecki show rozpoczął Mateusz Stempin.

Ten sam zawodnik dał się bowiem MKS-owi we znaki jeszcze w 62. i 66. minucie. Tym samym kompletując hat-tricka zupełnie odebrał już gospodarzom jakiekolwiek nadzieje na wywalczenie korzystnego wyniku. W końcówce dodatkowo pogrążył ich jeszcze Piotr Stępień.

Co gorsza, to że MKS nie przegrał wyżej niż 0-5 zawdzięcza wyłącznie kilku udanym obronom bramkarza Dawida Witka oraz paru zmarnowanym szansom przez przyjezdnych. Sam natomiast w całym meczu nie stworzył sobie ani jednej klarownej okazji do zdobycia gola.

Zadeklarowanym gejom i lesbijkom żyje się łatwiej. Ale i tak chcą stąd wyjeżdżać