4 liga piłkarska. Skorogoszcz - Po-Ra-Wie Większyce 0-4

Piłkarze Po-Ra-Wia wygrali efektownie, choć strzelanie rozpoczęli dość późno.
Piłkarze Po-Ra-Wia wygrali efektownie, choć strzelanie rozpoczęli dość późno. Mirosław Szozda
Tak duża różnica bramkowa nie do końca oddaje przebiegi spotkania. Goście trzy z czterech goli zdobyli w ostatnim kwadransie.

Zanim w tym meczu rozpoczęło się wielkie strzelanie z jednej strony, miał on różne oblicza. Początkowy kwadrans zdecydowanie należał do Po-Ra-Wia. Potem gra się wyrównała i do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic szczególnie interesującego. W drugą część gry lepiej weszli natomiast gospodarze. Stworzyli oni sobie kilka sytuacji bramkowych, ale wśród gości świetnie spisywał się rezerwowy bramkarz Dawid Olejnik, który jeszcze przed przerwą zastąpił kontuzjowanego Tomasza Olszewskiego.

Po tym, jak Skorogoszcz nie wykorzystała swoich okazji, do głosu doszła ekipa z Większyc. Przełamanie nastąpiło w 66. minucie, kiedy to pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Sławomir Kierdal. To trafienie uskrzydliło cały zespół. Goście poszli za ciosem i w ostatnim kwadransie trafili jeszcze trzy razy. Dwukrotnie, i to w przeciągu 60 sekund, uczynił to Kamil Szafarczyk, a wynik ustalił Kierdal celnym strzałem z rzutu karnego.

Skorogoszcz - Po-Ra-Wie Większyce 0-4 (0-0)
Bramki: 0-1 Kierdal - 66. , 0-2 Szafarczyk - 77., 0-3 Szafarczyk - 78., 0-4 Kierdal - 84. (karny)
Skorogoszcz: Bieniusa - P. Tramsz, Stawecki, K. Stupak, Chorążeczewski - B. Stupak (59. Hryniewicz), Klimczak (81. Gryzowski), Witkowski (85. Rożnowicz), Chruściel - Janeczek, S. Tramsz (71. Kachel).
Po-Ra-Wie: Olszewski (35. Olejnik) - S. Stachura, Dorosławski, Rypa, Blaucik (85. Pilawa) - Samborski (46. Stelmach), Łebkowski, Kierdal, Szafarczyk, Wąsik - Koc (75. Wiluk).
Żółte kartki: Blaucik, Stelmach.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani