Bezwzględni bandyci bili kobietę na śmierć i nagrywali to telefonem dla zabawy. Nastolatkowie z Częstochowy podejrzani o śmiertelne pobicie

jsZaktualizowano 
Nastolatkowie są podejrzani o brutalne pobicie kobiety. Kobieta nie żyje Andrzej Banas / Polska Press
Bezwzględni i bez żadnych zahamowań. Brutalni nastolatkowie w Częstochowie bili bezbronną kobietę i dla zabawy nagrywali to telefonem komórkowym. Bili tak długo, aż przestała krzyczeć. Broniła się długo, aż w końcu przestała się ruszać. Prokuratura w Częstochowie ujawniła szczegóły nieludzkiego zachowania trzech osób po tym, jak nad ranem, na przystanku autobusowym, przy ulicy Konwaliowej w Częstochowie znaleziono zwłoki kobiety. Gdy bandyci katowali ofiarę, bawili się świetnie. Wszystko nagrywali telefonem komórkowym. Gdy zrozumieli, co zrobili, wrzucili ją do bagażnika i wywieźli. Ciało wyrzucili przy ulicy. Podejrzani to dwaj nastolatkowie i dorosły mężczyzna.

Bestialskie pobicie w Częstochowie. Zginęła kobieta

Informację o znalezieniu zwłok otrzymaliśmy o 5. rano – informuje asp. Sztab. Marta Kaczyńska, oficer prasowy KMP w Częstochowie. - To była informacja od przypadkowej osoby, która natrafiła na zwłoki.

Jak się później okazało, kobieta została pobita w piątek. W wyniku podjętych działań policja zatrzymała osoby, które mogły mieć związek ze śmiercią 50-letniej kobiety.

Jak ustalono do śmierci kobiety mogli się przyczynić trzej mężczyźni. 19-latek, nieletni 15 -latek i 41-letni ojciec małoletniego.

W pobliżu przystanku autobusowego na ul. Konwaliowej w Częstochowie znaleziono ciało kobiety. Jak się okazało, była ofiarą pobicia. Prokuratura chce aresztu dla trzech mężczyzn, który mają związek ze śmiercią 50-latki. Śledczy badają okoliczności śmierci kobiety.

- Prokuratura zleciła sekcję zwłok kobiety – informuje prokurator Piotr Wróblewski, z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

- W sobotę sąd na wniosek prokuratury, na trzy miesiące aresztował 18-latka, Sąd Rodzinny i Nieletnich zajmie się nieletnim.

Zobaczcie koniecznie

Jak ustalili śledczy kobieta i podejrzani, przed jej śmiercią spotkali się w niezamieszkanym miejscu. Być może pili wspólnie alkohol. W pewnym momencie nastolatkowie zaczęli brutalnie i dotkliwie bić kobietę, co nagrywali telefonem komórkowym.

Potem oni i ojciec jednego z nich chcieli ją ratować, a w każdym razie tak im się wydawało, wrzucili kobietę do bagażnika auta i zawieźli ją do krewnego. 52-letni krewny nie udzielił pomocy i odpowie za nieudzielenie pomocy i niepowiadomienie organów ścigania o przestępstwie.

Nie przegapcie

18-latkowi postawiono zarzut na podstawie art. 158 Kodeksu karnego udziału w bójce lub pobicie skutkujące śmiercią. Dostał też zarzut dotyczący pozbawienia wolności ofiary. Jego ojciec ma zarzut współudziału w uwięzieniu kobiety i nieudzielenie jej pomocy, a 52-letni krewny odpowie za nieudzielenie pomocy i niepowiadomienie organów ścigania o przestępstwie.

Prokuratura w Częstochowie zabezpieczyła nagranie z telefonu nastolatków.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Materiał oryginalny: Bezwzględni bandyci bili kobietę na śmierć i nagrywali to telefonem dla zabawy. Nastolatkowie z Częstochowy podejrzani o śmiertelne pobicie - Dziennik Zachodni

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 366

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
7 października, 12:49, Brzeszczotto:

Otóż sprawcami tego rodzaju ohydnych przestępstw są zazwyczaj osobnicy mający problemy ze wzwodem, ewentualnie są to onaniści, albo różnego rodzaju dewianci seksualni, np. homoseksualiści, zoofile, transseksualiści, pedofile, transwestyci, ekshibicjoniści czy nekrofile, lub osobnicy pochodzący z rodzin rozbitych, rozwiedzionych, pijackich oraz z rodzin o komunistycznym lumpenproletariackim, pegeerowskim lub upowskim rodowodzie, czyli, krótko mówiąc – z rodzin patologicznych. Ewentualnie są to osobnicy urodzeni w tzw. „wolnych związkach”, zwanych też „związkami partnerskimi”, czyli w konkubinatach, gdzie matką jest zwykle była prostytutka-tirówka, a ojcem – menel-nierób, zazwyczaj będący byłym więźniem po długoletnim wyroku, lub gdzie rodzicami są osoby po wcześniejszych rozwodach, mające za sobą tzw. „nieudane związki” lub żyjące tylko na podstawie rejestracji w urzędzie stanu cywilnego (podobnej do rejestracji samochodu w wydziale komunikacji), czyli na tzw. „wiarę”, „kocią łapę” lub „kartę rowerową”. Niestety taka jest bolesna prawda, z którą ogłupionym przez propagandowe libertyńskie mainstreamowe polskojęzyczne media o esbeckiej proweniencji trudno się pogodzić i która w ich oczach wydaje się sianiem nienawiści, brakiem tolerancji, czy brakiem „chrześcijańskiej miłości do bliźniego” i tym podobnymi wykrętnymi i manipulacyjnymi stwierdzeniami. No ale jak inaczej można nazwać takich ludzi? Wszak każdy normalny człowiek wie, że ludzie wywodzący się z prawdziwej normalnej katolickiej polskiej rodziny, usankcjonowanej, ma się rozumieć, ślubem kościelnym rodziców, gdzie na co dzień jest przestrzegane prawo naturalne tożsame z Prawem Bożym, nigdy nie dopuściliby się do popełnienia tak haniebnego czynu. Jednak w dzisiejszej kryptokomunistycznej rzeczywistości, gdzie w ramach relatywizmu etycznego i przeszczepiania na nasz narodowy katolicki grunt eurobolszewickiego genderowego śmietnika moralnego, homoseksualizm jest jakąś „orientacją”, a nie dewiacją seksualną, gdzie tzw. metoda „in vitro”, czy aborcja nie jest morderstwem, lecz „zabiegiem lekarskim” i „prawem kobiet do dysponowania w dowolny sposób własnym brzuchem”, albo że neomarksistowska ideologia „gender” jest propagowaniem równości płciowej, a nie zboczeń seksualnych i gdzie zasada „róbta co chceta” jest normą, a nie skrzywieniem moralnym, z tego powodu dochodzi do takich okrutnych zbrodni. Może to nie jest główny, ale na pewno jeden z zasadniczych powodów takiego zachowania się tego typu zdegenerowanych i zwyrodniałych osobników – smakoszy tanich win siarkowo-owocowych, denaturatu czy płynów do mycia szyb.

7 października, 13:29, Kelka:

Współczuję!

8 października, 9:31, katolik z fary:

Komu współczujesz? Autorowi tego wielce pouczającego postu, czy ludziom, o których mowa w tym poście?

8 października, 11:20, Gość:

Współczuję autorowi.Biedny

8 października, 11:53, katolik z fary:

Na podstawie twojego wpisu można wysnuć tylko jeden wniosek. Sprzyjasz patologii, o której wspomina autor tego wielce pouczającego postu.

8 października, 18:14, Gosc:

Nie ma większej patologii od fanatyzmu religijnego a zarówno autor jak i chwalący to radykalni fanatycy religijni. W głowach tylko obornik. To sort gorszy nawet od islamskich bojowników isis

8 października, 21:47, Gość:

Zgłoś się do dobrego lekarza za ten komentarz

10 października, 10:55, Gość:

No jak zwykle wszystkiemu winni są homoseksualiści. Tylko dla Twojej wiedzy kolego zazwyczaj tacy panowie jak Ci którzy pobili tę kobietę mają piękne domu,co tydzień meldują się w kościele,zakładają maskę.ich dzieci są niewysluchane i nieszczęśliwie zamknięte kasa. A ta Boża rodzina w pięknym zamkniętym katolickim domu ma piekło. Przykładem dla mnie jest Karolina Piasecka. Masz swoje malzenstwo. I rodzinę bez patologii. Pani Karolino-mam nadzieję,że jest ok!!

Osobiście znam tych morderców jeden z takiej patologii drugi whchowynany przez matkę źle nie miał ale ja bym ich zbadał pod

M
Marcin

Nie rozumiem jak można uderzyć kobietę. Coś takiego robi tylko patologia.

B
Bezkarni Nieletni !!

Mediom raczej radzę się zainteresować co stanie się z nieletnim który uczestniczył w tym bestialskim akcie. Może dostanie nadzór kuratora a może młodzieżowy ośrodek wychowawczy bo to biedne dziecko pobili ze skutkiem śmiertelnym dopiero pierwszy raz więc po co karać ostrzej... Drodzy czytelnicy za takie czyny Sądy mają obowiązek orzekać umieszczenie w Zakładzie Poprawczym a nie jak to się przyjęli dla zakończenia szybkiego sprawy i wyników Sędziów MOW MOS czy tylko nadzór kuratora... Taka osoba wymaga stałej obserwacji i stanowczych oddziaływań resocjalizacyjnych i przede wszystkim trafnej diagnozy. Dla nie znających branży Młodzieżowe Osrodki Wychowawcz są nie strzeżone można w każdej chwili z nich uciec a raczej wyjść i tak też się dzieje na drugi dzień taki morderca chodzi ponownie po wolności dopóki nie zostanie znaleziony przez służby po czym ponownie jest przyworzony do ośrodka. Apel do Sędziów o orzekanie o umieszczeniu W Schroniskach dla Nieletnich a następnie w Zakładach Poprawczych. Apel do mediów o nagłaśnianie takich spraw i wywierania nacisku na wymiar sprawiedliwości dotyczący orzekania adekwatnych wyroków w stosunku do nieletnich

G
Gość
7 października, 12:49, Brzeszczotto:

Otóż sprawcami tego rodzaju ohydnych przestępstw są zazwyczaj osobnicy mający problemy ze wzwodem, ewentualnie są to onaniści, albo różnego rodzaju dewianci seksualni, np. homoseksualiści, zoofile, transseksualiści, pedofile, transwestyci, ekshibicjoniści czy nekrofile, lub osobnicy pochodzący z rodzin rozbitych, rozwiedzionych, pijackich oraz z rodzin o komunistycznym lumpenproletariackim, pegeerowskim lub upowskim rodowodzie, czyli, krótko mówiąc – z rodzin patologicznych. Ewentualnie są to osobnicy urodzeni w tzw. „wolnych związkach”, zwanych też „związkami partnerskimi”, czyli w konkubinatach, gdzie matką jest zwykle była prostytutka-tirówka, a ojcem – menel-nierób, zazwyczaj będący byłym więźniem po długoletnim wyroku, lub gdzie rodzicami są osoby po wcześniejszych rozwodach, mające za sobą tzw. „nieudane związki” lub żyjące tylko na podstawie rejestracji w urzędzie stanu cywilnego (podobnej do rejestracji samochodu w wydziale komunikacji), czyli na tzw. „wiarę”, „kocią łapę” lub „kartę rowerową”. Niestety taka jest bolesna prawda, z którą ogłupionym przez propagandowe libertyńskie mainstreamowe polskojęzyczne media o esbeckiej proweniencji trudno się pogodzić i która w ich oczach wydaje się sianiem nienawiści, brakiem tolerancji, czy brakiem „chrześcijańskiej miłości do bliźniego” i tym podobnymi wykrętnymi i manipulacyjnymi stwierdzeniami. No ale jak inaczej można nazwać takich ludzi? Wszak każdy normalny człowiek wie, że ludzie wywodzący się z prawdziwej normalnej katolickiej polskiej rodziny, usankcjonowanej, ma się rozumieć, ślubem kościelnym rodziców, gdzie na co dzień jest przestrzegane prawo naturalne tożsame z Prawem Bożym, nigdy nie dopuściliby się do popełnienia tak haniebnego czynu. Jednak w dzisiejszej kryptokomunistycznej rzeczywistości, gdzie w ramach relatywizmu etycznego i przeszczepiania na nasz narodowy katolicki grunt eurobolszewickiego genderowego śmietnika moralnego, homoseksualizm jest jakąś „orientacją”, a nie dewiacją seksualną, gdzie tzw. metoda „in vitro”, czy aborcja nie jest morderstwem, lecz „zabiegiem lekarskim” i „prawem kobiet do dysponowania w dowolny sposób własnym brzuchem”, albo że neomarksistowska ideologia „gender” jest propagowaniem równości płciowej, a nie zboczeń seksualnych i gdzie zasada „róbta co chceta” jest normą, a nie skrzywieniem moralnym, z tego powodu dochodzi do takich okrutnych zbrodni. Może to nie jest główny, ale na pewno jeden z zasadniczych powodów takiego zachowania się tego typu zdegenerowanych i zwyrodniałych osobników – smakoszy tanich win siarkowo-owocowych, denaturatu czy płynów do mycia szyb.

7 października, 13:29, Kelka:

Współczuję!

8 października, 9:31, katolik z fary:

Komu współczujesz? Autorowi tego wielce pouczającego postu, czy ludziom, o których mowa w tym poście?

8 października, 11:20, Gość:

Współczuję autorowi.Biedny

8 października, 11:53, katolik z fary:

Na podstawie twojego wpisu można wysnuć tylko jeden wniosek. Sprzyjasz patologii, o której wspomina autor tego wielce pouczającego postu.

8 października, 18:14, Gosc:

Nie ma większej patologii od fanatyzmu religijnego a zarówno autor jak i chwalący to radykalni fanatycy religijni. W głowach tylko obornik. To sort gorszy nawet od islamskich bojowników isis

8 października, 21:47, Gość:

Zgłoś się do dobrego lekarza za ten komentarz

No jak zwykle wszystkiemu winni są homoseksualiści. Tylko dla Twojej wiedzy kolego zazwyczaj tacy panowie jak Ci którzy pobili tę kobietę mają piękne domu,co tydzień meldują się w kościele,zakładają maskę.ich dzieci są niewysluchane i nieszczęśliwie zamknięte kasa. A ta Boża rodzina w pięknym zamkniętym katolickim domu ma piekło. Przykładem dla mnie jest Karolina Piasecka. Masz swoje malzenstwo. I rodzinę bez patologii. Pani Karolino-mam nadzieję,że jest ok!!

G
Gość
7 października, 12:49, Brzeszczotto:

Otóż sprawcami tego rodzaju ohydnych przestępstw są zazwyczaj osobnicy mający problemy ze wzwodem, ewentualnie są to onaniści, albo różnego rodzaju dewianci seksualni, np. homoseksualiści, zoofile, transseksualiści, pedofile, transwestyci, ekshibicjoniści czy nekrofile, lub osobnicy pochodzący z rodzin rozbitych, rozwiedzionych, pijackich oraz z rodzin o komunistycznym lumpenproletariackim, pegeerowskim lub upowskim rodowodzie, czyli, krótko mówiąc – z rodzin patologicznych. Ewentualnie są to osobnicy urodzeni w tzw. „wolnych związkach”, zwanych też „związkami partnerskimi”, czyli w konkubinatach, gdzie matką jest zwykle była prostytutka-tirówka, a ojcem – menel-nierób, zazwyczaj będący byłym więźniem po długoletnim wyroku, lub gdzie rodzicami są osoby po wcześniejszych rozwodach, mające za sobą tzw. „nieudane związki” lub żyjące tylko na podstawie rejestracji w urzędzie stanu cywilnego (podobnej do rejestracji samochodu w wydziale komunikacji), czyli na tzw. „wiarę”, „kocią łapę” lub „kartę rowerową”. Niestety taka jest bolesna prawda, z którą ogłupionym przez propagandowe libertyńskie mainstreamowe polskojęzyczne media o esbeckiej proweniencji trudno się pogodzić i która w ich oczach wydaje się sianiem nienawiści, brakiem tolerancji, czy brakiem „chrześcijańskiej miłości do bliźniego” i tym podobnymi wykrętnymi i manipulacyjnymi stwierdzeniami. No ale jak inaczej można nazwać takich ludzi? Wszak każdy normalny człowiek wie, że ludzie wywodzący się z prawdziwej normalnej katolickiej polskiej rodziny, usankcjonowanej, ma się rozumieć, ślubem kościelnym rodziców, gdzie na co dzień jest przestrzegane prawo naturalne tożsame z Prawem Bożym, nigdy nie dopuściliby się do popełnienia tak haniebnego czynu. Jednak w dzisiejszej kryptokomunistycznej rzeczywistości, gdzie w ramach relatywizmu etycznego i przeszczepiania na nasz narodowy katolicki grunt eurobolszewickiego genderowego śmietnika moralnego, homoseksualizm jest jakąś „orientacją”, a nie dewiacją seksualną, gdzie tzw. metoda „in vitro”, czy aborcja nie jest morderstwem, lecz „zabiegiem lekarskim” i „prawem kobiet do dysponowania w dowolny sposób własnym brzuchem”, albo że neomarksistowska ideologia „gender” jest propagowaniem równości płciowej, a nie zboczeń seksualnych i gdzie zasada „róbta co chceta” jest normą, a nie skrzywieniem moralnym, z tego powodu dochodzi do takich okrutnych zbrodni. Może to nie jest główny, ale na pewno jeden z zasadniczych powodów takiego zachowania się tego typu zdegenerowanych i zwyrodniałych osobników – smakoszy tanich win siarkowo-owocowych, denaturatu czy płynów do mycia szyb.

7 października, 13:29, Kelka:

Współczuję!

8 października, 9:31, katolik z fary:

Komu współczujesz? Autorowi tego wielce pouczającego postu, czy ludziom, o których mowa w tym poście?

8 października, 11:20, Gość:

Współczuję autorowi.Biedny

8 października, 11:53, katolik z fary:

Na podstawie twojego wpisu można wysnuć tylko jeden wniosek. Sprzyjasz patologii, o której wspomina autor tego wielce pouczającego postu.

8 października, 18:14, Gosc:

Nie ma większej patologii od fanatyzmu religijnego a zarówno autor jak i chwalący to radykalni fanatycy religijni. W głowach tylko obornik. To sort gorszy nawet od islamskich bojowników isis

Zgłoś się do dobrego lekarza za ten komentarz

G
Gość
7 października, 12:49, Brzeszczotto:

Otóż sprawcami tego rodzaju ohydnych przestępstw są zazwyczaj osobnicy mający problemy ze wzwodem, ewentualnie są to onaniści, albo różnego rodzaju dewianci seksualni, np. homoseksualiści, zoofile, transseksualiści, pedofile, transwestyci, ekshibicjoniści czy nekrofile, lub osobnicy pochodzący z rodzin rozbitych, rozwiedzionych, pijackich oraz z rodzin o komunistycznym lumpenproletariackim, pegeerowskim lub upowskim rodowodzie, czyli, krótko mówiąc – z rodzin patologicznych. Ewentualnie są to osobnicy urodzeni w tzw. „wolnych związkach”, zwanych też „związkami partnerskimi”, czyli w konkubinatach, gdzie matką jest zwykle była prostytutka-tirówka, a ojcem – menel-nierób, zazwyczaj będący byłym więźniem po długoletnim wyroku, lub gdzie rodzicami są osoby po wcześniejszych rozwodach, mające za sobą tzw. „nieudane związki” lub żyjące tylko na podstawie rejestracji w urzędzie stanu cywilnego (podobnej do rejestracji samochodu w wydziale komunikacji), czyli na tzw. „wiarę”, „kocią łapę” lub „kartę rowerową”. Niestety taka jest bolesna prawda, z którą ogłupionym przez propagandowe libertyńskie mainstreamowe polskojęzyczne media o esbeckiej proweniencji trudno się pogodzić i która w ich oczach wydaje się sianiem nienawiści, brakiem tolerancji, czy brakiem „chrześcijańskiej miłości do bliźniego” i tym podobnymi wykrętnymi i manipulacyjnymi stwierdzeniami. No ale jak inaczej można nazwać takich ludzi? Wszak każdy normalny człowiek wie, że ludzie wywodzący się z prawdziwej normalnej katolickiej polskiej rodziny, usankcjonowanej, ma się rozumieć, ślubem kościelnym rodziców, gdzie na co dzień jest przestrzegane prawo naturalne tożsame z Prawem Bożym, nigdy nie dopuściliby się do popełnienia tak haniebnego czynu. Jednak w dzisiejszej kryptokomunistycznej rzeczywistości, gdzie w ramach relatywizmu etycznego i przeszczepiania na nasz narodowy katolicki grunt eurobolszewickiego genderowego śmietnika moralnego, homoseksualizm jest jakąś „orientacją”, a nie dewiacją seksualną, gdzie tzw. metoda „in vitro”, czy aborcja nie jest morderstwem, lecz „zabiegiem lekarskim” i „prawem kobiet do dysponowania w dowolny sposób własnym brzuchem”, albo że neomarksistowska ideologia „gender” jest propagowaniem równości płciowej, a nie zboczeń seksualnych i gdzie zasada „róbta co chceta” jest normą, a nie skrzywieniem moralnym, z tego powodu dochodzi do takich okrutnych zbrodni. Może to nie jest główny, ale na pewno jeden z zasadniczych powodów takiego zachowania się tego typu zdegenerowanych i zwyrodniałych osobników – smakoszy tanich win siarkowo-owocowych, denaturatu czy płynów do mycia szyb.

7 października, 13:29, Kelka:

Współczuję!

Ty masz hiba pod sufitem na srane

A
Adolf

Zastrzelić śćierwo odrazu

G
Gosc
7 października, 12:49, Brzeszczotto:

Otóż sprawcami tego rodzaju ohydnych przestępstw są zazwyczaj osobnicy mający problemy ze wzwodem, ewentualnie są to onaniści, albo różnego rodzaju dewianci seksualni, np. homoseksualiści, zoofile, transseksualiści, pedofile, transwestyci, ekshibicjoniści czy nekrofile, lub osobnicy pochodzący z rodzin rozbitych, rozwiedzionych, pijackich oraz z rodzin o komunistycznym lumpenproletariackim, pegeerowskim lub upowskim rodowodzie, czyli, krótko mówiąc – z rodzin patologicznych. Ewentualnie są to osobnicy urodzeni w tzw. „wolnych związkach”, zwanych też „związkami partnerskimi”, czyli w konkubinatach, gdzie matką jest zwykle była prostytutka-tirówka, a ojcem – menel-nierób, zazwyczaj będący byłym więźniem po długoletnim wyroku, lub gdzie rodzicami są osoby po wcześniejszych rozwodach, mające za sobą tzw. „nieudane związki” lub żyjące tylko na podstawie rejestracji w urzędzie stanu cywilnego (podobnej do rejestracji samochodu w wydziale komunikacji), czyli na tzw. „wiarę”, „kocią łapę” lub „kartę rowerową”. Niestety taka jest bolesna prawda, z którą ogłupionym przez propagandowe libertyńskie mainstreamowe polskojęzyczne media o esbeckiej proweniencji trudno się pogodzić i która w ich oczach wydaje się sianiem nienawiści, brakiem tolerancji, czy brakiem „chrześcijańskiej miłości do bliźniego” i tym podobnymi wykrętnymi i manipulacyjnymi stwierdzeniami. No ale jak inaczej można nazwać takich ludzi? Wszak każdy normalny człowiek wie, że ludzie wywodzący się z prawdziwej normalnej katolickiej polskiej rodziny, usankcjonowanej, ma się rozumieć, ślubem kościelnym rodziców, gdzie na co dzień jest przestrzegane prawo naturalne tożsame z Prawem Bożym, nigdy nie dopuściliby się do popełnienia tak haniebnego czynu. Jednak w dzisiejszej kryptokomunistycznej rzeczywistości, gdzie w ramach relatywizmu etycznego i przeszczepiania na nasz narodowy katolicki grunt eurobolszewickiego genderowego śmietnika moralnego, homoseksualizm jest jakąś „orientacją”, a nie dewiacją seksualną, gdzie tzw. metoda „in vitro”, czy aborcja nie jest morderstwem, lecz „zabiegiem lekarskim” i „prawem kobiet do dysponowania w dowolny sposób własnym brzuchem”, albo że neomarksistowska ideologia „gender” jest propagowaniem równości płciowej, a nie zboczeń seksualnych i gdzie zasada „róbta co chceta” jest normą, a nie skrzywieniem moralnym, z tego powodu dochodzi do takich okrutnych zbrodni. Może to nie jest główny, ale na pewno jeden z zasadniczych powodów takiego zachowania się tego typu zdegenerowanych i zwyrodniałych osobników – smakoszy tanich win siarkowo-owocowych, denaturatu czy płynów do mycia szyb.

7 października, 13:29, Kelka:

Współczuję!

8 października, 9:31, katolik z fary:

Komu współczujesz? Autorowi tego wielce pouczającego postu, czy ludziom, o których mowa w tym poście?

8 października, 11:20, Gość:

Współczuję autorowi.Biedny

8 października, 11:53, katolik z fary:

Na podstawie twojego wpisu można wysnuć tylko jeden wniosek. Sprzyjasz patologii, o której wspomina autor tego wielce pouczającego postu.

Nie ma większej patologii od fanatyzmu religijnego a zarówno autor jak i chwalący to radykalni fanatycy religijni. W głowach tylko obornik. To sort gorszy nawet od islamskich bojowników isis

G
Gość

Powinni pokazać twarze, by już mieli karę, by każdy mógł rozpoznać bandytów, by okoliczne społeczeństwo wiedziało co to za margines. No ale nie, bo po co... Powinno się takie zachowanie piętnować i usuwać z środowiska obojętnie ile ma lat. Bo to co oni zrobili to wiedzieli co robią i czym to grozi. Poprostu zero poszanowania do życia maja, widać wzorce z domu wyniesione...

V
Video
8 października, 6:46, Jojo:

Zabili komuś matke,babcie a mogla byc kazdego znas,takie zwyrodnialce to tylko na szubienice,po co to żywić

Jeżeli twoja matka, babcia, [wulgaryzm]ka itp. pije z menelami to się niczym od nich nie różni. Patologia. Sama jest sobie winna i nie imputuj nam takich rzeczy.

G
Gość
7 października, 12:49, Brzeszczotto:

Otóż sprawcami tego rodzaju ohydnych przestępstw są zazwyczaj osobnicy mający problemy ze wzwodem, ewentualnie są to onaniści, albo różnego rodzaju dewianci seksualni, np. homoseksualiści, zoofile, transseksualiści, pedofile, transwestyci, ekshibicjoniści czy nekrofile, lub osobnicy pochodzący z rodzin rozbitych, rozwiedzionych, pijackich oraz z rodzin o komunistycznym lumpenproletariackim, pegeerowskim lub upowskim rodowodzie, czyli, krótko mówiąc – z rodzin patologicznych. Ewentualnie są to osobnicy urodzeni w tzw. „wolnych związkach”, zwanych też „związkami partnerskimi”, czyli w konkubinatach, gdzie matką jest zwykle była prostytutka-tirówka, a ojcem – menel-nierób, zazwyczaj będący byłym więźniem po długoletnim wyroku, lub gdzie rodzicami są osoby po wcześniejszych rozwodach, mające za sobą tzw. „nieudane związki” lub żyjące tylko na podstawie rejestracji w urzędzie stanu cywilnego (podobnej do rejestracji samochodu w wydziale komunikacji), czyli na tzw. „wiarę”, „kocią łapę” lub „kartę rowerową”. Niestety taka jest bolesna prawda, z którą ogłupionym przez propagandowe libertyńskie mainstreamowe polskojęzyczne media o esbeckiej proweniencji trudno się pogodzić i która w ich oczach wydaje się sianiem nienawiści, brakiem tolerancji, czy brakiem „chrześcijańskiej miłości do bliźniego” i tym podobnymi wykrętnymi i manipulacyjnymi stwierdzeniami. No ale jak inaczej można nazwać takich ludzi? Wszak każdy normalny człowiek wie, że ludzie wywodzący się z prawdziwej normalnej katolickiej polskiej rodziny, usankcjonowanej, ma się rozumieć, ślubem kościelnym rodziców, gdzie na co dzień jest przestrzegane prawo naturalne tożsame z Prawem Bożym, nigdy nie dopuściliby się do popełnienia tak haniebnego czynu. Jednak w dzisiejszej kryptokomunistycznej rzeczywistości, gdzie w ramach relatywizmu etycznego i przeszczepiania na nasz narodowy katolicki grunt eurobolszewickiego genderowego śmietnika moralnego, homoseksualizm jest jakąś „orientacją”, a nie dewiacją seksualną, gdzie tzw. metoda „in vitro”, czy aborcja nie jest morderstwem, lecz „zabiegiem lekarskim” i „prawem kobiet do dysponowania w dowolny sposób własnym brzuchem”, albo że neomarksistowska ideologia „gender” jest propagowaniem równości płciowej, a nie zboczeń seksualnych i gdzie zasada „róbta co chceta” jest normą, a nie skrzywieniem moralnym, z tego powodu dochodzi do takich okrutnych zbrodni. Może to nie jest główny, ale na pewno jeden z zasadniczych powodów takiego zachowania się tego typu zdegenerowanych i zwyrodniałych osobników – smakoszy tanich win siarkowo-owocowych, denaturatu czy płynów do mycia szyb.

7 października, 13:29, Kelka:

Współczuję!

8 października, 9:31, katolik z fary:

Komu współczujesz? Autorowi tego wielce pouczającego postu, czy ludziom, o których mowa w tym poście?

8 października, 11:20, Gość:

Współczuję autorowi.Biedny

8 października, 11:53, katolik z fary:

Na podstawie twojego wpisu można wysnuć tylko jeden wniosek. Sprzyjasz patologii, o której wspomina autor tego wielce pouczającego postu.

W Polsce powinni wznieść KARĘ ŚMIERCI!!!!!!!!!!!! tak jak bylo za komuny stryczek na s[wulgaryzm]synski łeb i po ptokach a nie osadzac takich zwyrodnialcoei karmic ich to spoleczenstwo by sie nauczylo zobaczyli by raz i mordercy by sie bali i skonczylo by sie w Polsce bezprawie

k
katolik z fary
7 października, 12:49, Brzeszczotto:

Otóż sprawcami tego rodzaju ohydnych przestępstw są zazwyczaj osobnicy mający problemy ze wzwodem, ewentualnie są to onaniści, albo różnego rodzaju dewianci seksualni, np. homoseksualiści, zoofile, transseksualiści, pedofile, transwestyci, ekshibicjoniści czy nekrofile, lub osobnicy pochodzący z rodzin rozbitych, rozwiedzionych, pijackich oraz z rodzin o komunistycznym lumpenproletariackim, pegeerowskim lub upowskim rodowodzie, czyli, krótko mówiąc – z rodzin patologicznych. Ewentualnie są to osobnicy urodzeni w tzw. „wolnych związkach”, zwanych też „związkami partnerskimi”, czyli w konkubinatach, gdzie matką jest zwykle była prostytutka-tirówka, a ojcem – menel-nierób, zazwyczaj będący byłym więźniem po długoletnim wyroku, lub gdzie rodzicami są osoby po wcześniejszych rozwodach, mające za sobą tzw. „nieudane związki” lub żyjące tylko na podstawie rejestracji w urzędzie stanu cywilnego (podobnej do rejestracji samochodu w wydziale komunikacji), czyli na tzw. „wiarę”, „kocią łapę” lub „kartę rowerową”. Niestety taka jest bolesna prawda, z którą ogłupionym przez propagandowe libertyńskie mainstreamowe polskojęzyczne media o esbeckiej proweniencji trudno się pogodzić i która w ich oczach wydaje się sianiem nienawiści, brakiem tolerancji, czy brakiem „chrześcijańskiej miłości do bliźniego” i tym podobnymi wykrętnymi i manipulacyjnymi stwierdzeniami. No ale jak inaczej można nazwać takich ludzi? Wszak każdy normalny człowiek wie, że ludzie wywodzący się z prawdziwej normalnej katolickiej polskiej rodziny, usankcjonowanej, ma się rozumieć, ślubem kościelnym rodziców, gdzie na co dzień jest przestrzegane prawo naturalne tożsame z Prawem Bożym, nigdy nie dopuściliby się do popełnienia tak haniebnego czynu. Jednak w dzisiejszej kryptokomunistycznej rzeczywistości, gdzie w ramach relatywizmu etycznego i przeszczepiania na nasz narodowy katolicki grunt eurobolszewickiego genderowego śmietnika moralnego, homoseksualizm jest jakąś „orientacją”, a nie dewiacją seksualną, gdzie tzw. metoda „in vitro”, czy aborcja nie jest morderstwem, lecz „zabiegiem lekarskim” i „prawem kobiet do dysponowania w dowolny sposób własnym brzuchem”, albo że neomarksistowska ideologia „gender” jest propagowaniem równości płciowej, a nie zboczeń seksualnych i gdzie zasada „róbta co chceta” jest normą, a nie skrzywieniem moralnym, z tego powodu dochodzi do takich okrutnych zbrodni. Może to nie jest główny, ale na pewno jeden z zasadniczych powodów takiego zachowania się tego typu zdegenerowanych i zwyrodniałych osobników – smakoszy tanich win siarkowo-owocowych, denaturatu czy płynów do mycia szyb.

7 października, 13:29, Kelka:

Współczuję!

8 października, 9:31, katolik z fary:

Komu współczujesz? Autorowi tego wielce pouczającego postu, czy ludziom, o których mowa w tym poście?

8 października, 11:20, Gość:

Współczuję autorowi.Biedny

Na podstawie twojego wpisu można wysnuć tylko jeden wniosek. Sprzyjasz patologii, o której wspomina autor tego wielce pouczającego postu.

G
Gosc

Nieźle beneficjenci 500 sie bawia. Brawo pis

G
Gość
7 października, 12:49, Brzeszczotto:

Otóż sprawcami tego rodzaju ohydnych przestępstw są zazwyczaj osobnicy mający problemy ze wzwodem, ewentualnie są to onaniści, albo różnego rodzaju dewianci seksualni, np. homoseksualiści, zoofile, transseksualiści, pedofile, transwestyci, ekshibicjoniści czy nekrofile, lub osobnicy pochodzący z rodzin rozbitych, rozwiedzionych, pijackich oraz z rodzin o komunistycznym lumpenproletariackim, pegeerowskim lub upowskim rodowodzie, czyli, krótko mówiąc – z rodzin patologicznych. Ewentualnie są to osobnicy urodzeni w tzw. „wolnych związkach”, zwanych też „związkami partnerskimi”, czyli w konkubinatach, gdzie matką jest zwykle była prostytutka-tirówka, a ojcem – menel-nierób, zazwyczaj będący byłym więźniem po długoletnim wyroku, lub gdzie rodzicami są osoby po wcześniejszych rozwodach, mające za sobą tzw. „nieudane związki” lub żyjące tylko na podstawie rejestracji w urzędzie stanu cywilnego (podobnej do rejestracji samochodu w wydziale komunikacji), czyli na tzw. „wiarę”, „kocią łapę” lub „kartę rowerową”. Niestety taka jest bolesna prawda, z którą ogłupionym przez propagandowe libertyńskie mainstreamowe polskojęzyczne media o esbeckiej proweniencji trudno się pogodzić i która w ich oczach wydaje się sianiem nienawiści, brakiem tolerancji, czy brakiem „chrześcijańskiej miłości do bliźniego” i tym podobnymi wykrętnymi i manipulacyjnymi stwierdzeniami. No ale jak inaczej można nazwać takich ludzi? Wszak każdy normalny człowiek wie, że ludzie wywodzący się z prawdziwej normalnej katolickiej polskiej rodziny, usankcjonowanej, ma się rozumieć, ślubem kościelnym rodziców, gdzie na co dzień jest przestrzegane prawo naturalne tożsame z Prawem Bożym, nigdy nie dopuściliby się do popełnienia tak haniebnego czynu. Jednak w dzisiejszej kryptokomunistycznej rzeczywistości, gdzie w ramach relatywizmu etycznego i przeszczepiania na nasz narodowy katolicki grunt eurobolszewickiego genderowego śmietnika moralnego, homoseksualizm jest jakąś „orientacją”, a nie dewiacją seksualną, gdzie tzw. metoda „in vitro”, czy aborcja nie jest morderstwem, lecz „zabiegiem lekarskim” i „prawem kobiet do dysponowania w dowolny sposób własnym brzuchem”, albo że neomarksistowska ideologia „gender” jest propagowaniem równości płciowej, a nie zboczeń seksualnych i gdzie zasada „róbta co chceta” jest normą, a nie skrzywieniem moralnym, z tego powodu dochodzi do takich okrutnych zbrodni. Może to nie jest główny, ale na pewno jeden z zasadniczych powodów takiego zachowania się tego typu zdegenerowanych i zwyrodniałych osobników – smakoszy tanich win siarkowo-owocowych, denaturatu czy płynów do mycia szyb.

7 października, 13:29, Kelka:

Współczuję!

8 października, 9:31, katolik z fary:

Komu współczujesz? Autorowi tego wielce pouczającego postu, czy ludziom, o których mowa w tym poście?

Współczuję autorowi.Biedny

G
Gość

Kara dożywotniego więzienia w tym dożywotnio zakaz dotykania własnego przyrodzenia żeby do końca życia nie miał wtrysku.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3