Fogo Futsal Ekstraklasa. Dreman Opole Komprachcice nie sprostał u siebie Widzewowi Łódź

Dwa zdobyte gole nie dały tym razem Dremanowi Opole Komprachcice nawet punktu.
Dwa zdobyte gole nie dały tym razem Dremanowi Opole Komprachcice nawet punktu. Wiktor Gumiński
Dreman Opole Komprachcice uległ w Stegu Arenie 2:3 Widzewowi Łódź w spotkaniu 12. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy.

Do tego, że podopieczni trenera Toniego Corredery przegrali po raz czwarty w sezonie najmocniej przyczynił się Kamil Kucharski. Czyli zawodnik, który jeszcze w poprzednim sezonie reprezentował właśnie barwy Dremana.

Zanim jednak doszedł on do głosu i został głównym bohaterem spotkania, w pierwszej połowie do bramki trafiali inni. Jako pierwsi cieszyli się gospodarze, którym w 14. minucie prowadzenie dał Felipe O MaGoo. Radość w ekipie Dremana nie trwała jednak długo, bo około 120 sekund później wyrównał Daniel Krawczyk. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1:1.

Wspomniany Kucharski mocno dał o sobie znać po raz pierwszy już na starcie drugiej odsłony. Na jego gola z 22. minuty miejscowi odpowiedzieli jednak błyskawicznie, za sprawą trafienia Denysa Blanka.

Ale kiedy Kucharski po raz drugi zaskoczył defensywę Dremana w 29. minucie, ta bramka okazała się być decydującą dla losów całego meczu.

Dreman Opole Komprachcice – Widzew Łódź 2:3 (1:1)
Bramki: 1:0 O MaGoo – 14., 1:1 Krawczyk – 16., 1:2 Kucharski – 22., 2:2 Blank – 23., 3:2 Kucharski – 29.
Dreman: Lach, Burduja – Blank, Bugański, O MaGoo, Ivanov, Janczak, Kaczka, Parra, Pautiak, Sobota, Szadurski, Szypczyński.
Widzew: Słowiński, Izbiański – Chopyk, Dregier, Freitas, Krawczyk, Krzempek, Kucharski, May, Medon, Ortiz, Portugal.