Koronawirus Opolskie. Aż 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w regionie. Najwięcej w powiecie kluczborskim

Natalia Popczyk
Natalia Popczyk
Ministerstwo Zdrowia w środę rano poinformowało o 13 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie.
Ministerstwo Zdrowia w środę rano poinformowało o 13 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. Karolina Misztal
Ministerstwo Zdrowia w środę rano poinformowało o 13 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie opolskim. Od początku trwania epidemii w regionie odnotowano już w sumie 760 przypadków zakażenia.

Służby informują o 13 nowych przypadkach zakażenia koronawirsuem w regionie. Zakażenie potwierdzono u pięciu mieszkańców pow. kluczborskiego, czterech mieszkańców pow. kędzierzyńsko-kozielskiego, dwóch osób z pow. strzeleckiego oraz jednej z pow. namysłowskiego i pow. krapkowickiego.

Powiat kluczborski

Zakażone są cztery kobiety oraz kilkuletnia dziewczynka. Wśród pań są dwie seniorki oraz dwie kobiety w średnim wieku. Wszystkie w stanie dobrym, przebywają w kwarantannie domowej.

Powiat kędzierzyńsko-kozielski

Zakażeni to dwie kobiety w sile wieku, kobieta w średnim wieku oraz mężczyzna w wieku senioralnym. Mieszkańcy Ci przebywają w kwarantannie domowej a ich stan określany jest jako dobry.

Powiat strzelecki

Zakażeni są kobieta i mężczyzna w wieku senioralnym. Oni również przebywają w kwarantannie domowej, ich stan jest dobry.

Powiat namysłowski

Koronawirus potwierdzono u mężczyzny w sile wieku, który nie wymaga hospitalizacji.

Powiat krapkowicki

Zakażona jest kobieta w średnim wieku, przebywa w kwarantannie domowej, jej stan jest dobry.

Wszystkie wymienione osoby zakaziły się lokalnie.

4 mln dawek szczepionki Pfizera wkrótce trafi do Polski

Wideo

Dodaj ogłoszenie