Miłość, taniec i pożądanie. To wszystko zobaczymy dzięki...

  Miłość, taniec i pożądanie. To wszystko zobaczymy dzięki Galeforce Dance!

  ML

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Miłość, taniec i pożądanie. To wszystko zobaczymy dzięki Galeforce Dance!
  1/7
  przejdź do galerii
  4 grudnia w Stegu Arena wystąpi Gaelforce Dance. Najlepsi tancerze i muzycy tańca irlandzkiego. Żywiołowe rytmy w połączeniu z umiejętnościami tancerzy hipnotyzują od pierwszych minut pokazu.
  Gaelforce Dance to jedyna w swoim rodzaju grupa taneczna, a każdy jej występ gwarantuje olbrzymie emocje. Łączą taniec nowoczesny z celtyckimi rytmami, balet ze stepowaniem, muzykę i grę świateł, tradycję ze współczesnością. Każdy ich występ jest w stu procentach na żywo!  Historia, którą zaprezentują na scenie, nie jest specjalnie oryginalna, natomiast sposób jej wykonania z pewnością do banalnych nie należy. Zobaczymy opowieść o dwóch mężczyznach i kobiecie, pełną miłości, dramatu, zazdrości i pojednania. Wszystko to w pięknej scenografii, kostiumach dopracowanych w najmniejszym szczególe, z rewelacyjną muzyką, śpiewem i tańcem.

  Kup bilet na to niezwykłe widowisko!


  Wszystko to gwarantuje publiczności niezapomniane, pełne emocji doświadczenie. Największe wrażenie robią sceny zbiorowe, w których możemy podziwiać precyzyjną linię tancerzy i całkowitą jedność, niemal komputerową, wykonywanych przez nich kroków. Zespół w genialny sposób ukazuje klimat Irlandii, a jednocześni wyznacza w świecie tańca najwyższe standardy.

  Już 4 grudnia wystąpią w Opolu, nie może Was zabraknąć na tym niezwykłym widowisku!

  Wejdź i kup bilet!


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo