MKS Kluczbork pokonał Chemika Police

Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork) - zdobywca dwóch bramek w meczu z Policami.
Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork) - zdobywca dwóch bramek w meczu z Policami. fot. Archiwum
Piłkarze z Kluczborka byli zdecydowali lepsi. Wygrali 4-1 z Chemikiem Police i zasłużenie zdobyli 3 punkty.

- Przegraliśmy ten mecz już w końcówce pierwszej połowy, kiedy zbyt łatwo straciliśmy dwie bramki - powiedział po spotkaniu Marek Cierniawski, trener gości.

Pod koniec pierwszej połowy wynik mógł być jeszcze wyższy, tylko Waldemar Sobota nie wykorzystał rzutu karnego.

- Źle uderzyłem i chyba na jakiś czas "wyleczyłem" się ze strzelania karnych - mówi Sobota.

MKS Kluczbork - Chemik Police 4-1

Bramki: 0-1 Brzeziński (6'), 1-1 Nitkiewicz (36'), 2-1 Hober (39'), 3-1 Nitkiewicz (59'), 4-1 Kazimierowicz (90').

Skład MKS: Świtała - Cieślak, Nowacki, Jagieniak, Adamczyk - Hober (Stępień), Kazimierowicz, Glanowski, Nitkiewicz (Jasiński) - Sobota, Begar (Luberda).

Szeroka relacja ze spotkania MKS-u Kluczbork w czwartek w papierowym wydaniu "Nowej Trybuny Opolskiej".