Po trzech setach ZAKSA przegrywa w Jastrzębiu 1-2

Daniel Polak
Michal Masny
Michal Masny Daniel Polak
Po bardzo dobrym II secie, w kolejnym kędzierzynianie nie byli już tak skuteczni. Przegrali go 22:25.

Do pierwszej przerwy technicznej w III secie trwała wyrównana walka (8:7), ale potem Jastrzębie błyskawicznie odskoczyło na 11:7.

Po drugiej przerwie technicznej ZAKSA zwarła szyki i zaczęła niwelować straty. Po błędzie Łomacza i ataku Kacprzaka traciła dwa punkty, po kontrze Szczerbaniuka jeden, a kolejny atak Witczaka dał remis 19:19.

Na tym walka się skończyła. Blok Hardy'ego na Witczaku, kontra Jurkiewicza i blok na Witczaku sprawiły, że Jastrzębie objęło prowadzenie 23:19, a seta wygrał do 22.