PUPIL ROKU Wybraliśmy zwierzaki do wyjątkowego albumu. Nagrodzimy też najlepsze usługi związane z pupilami.

Akcja specjalna Pupil Roku 2022
Masz pieska, kotka lub inne ulubione zwierzątko domowe? Twój pupil może trafić na strony pięknego albumu, a Ty możesz zdobyć atrakcyjne nagrody i zaproszenia na sesję zdjęciową - oczywiście z ukochanym pupilem. W ramach naszej akcji posiadacze zwierząt domowych wybiorą także najlepszych weterynarzy i groomerów oraz sklepy zoologiczne.
SPRAWDŹ WYNIKI
w ogólnopolskim finale

____________________

KLIKNIJ
i sprawdź wyniki
PIES
KOT
INNE ZWIERZĄTKO
KLIKNIJ
i sprawdź wyniki
Weterynarz Roku
Groomer Roku
Sklep Zoologiczny Roku

____________________

Wojewódzki ranking liderów

Wojewódzki ranking liderów zdecyduje o tym, które psy i koty trafią na karty pięknego albumu "NASZE PUPILE", a także które z nich awansują do ogólnopolskiego finału, w którym główną nagrodą będzie publikacja zdjęcia na okładce albumu oraz wyjazd do SPA ze swoim pupilem.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ
Wojewódzki ranking liderów
PIES
Wojewódzki ranking liderów
KOT

____________________

Zobacz wideorozmowy z właścicielami zwierząt będących liderami rankingów:

Rozmowa z Magdaleną Średniawską, opiekunką Limy

Rozmowa z Agatą Mieruszyńską, opiekunką Franka, Rudka, Mańka i Meli

Rozmowa z Patrycją Augustyniak, opiekunką Rumpla

Rozmowa z Aleksandrą Jurecką, opiekunką Luny

Prezentujemy Felka, królika Ewy Owsiak

Każdy, kto posiada psa, kota lub innego pupila przyzna z pewnością, że jest on czymś więcej niż tylko zwierzęciem żyjącym w naszym domu. Dla wszystkich właścicieli pupili są one po prostu piękne. Obserwujemy ich zachowania, dostrzegamy przyzwyczajenia, odkrywamy, jak zmieniają się i uczą wraz z mijającym czasem. A one odwzajemniają się nam bawiąc nas, czasem wzruszając i towarzysząc w codzienności. Zabawa z nimi może być pocieszeniem i relaksem, opiekowanie się pupilami jest przyjemnym obowiązkiem.

Wszystko jedno - duże czy małe, rasowe czy wręcz przeciwnie, szczekające, miauczące czy całkiem nieme - KOCHAMY NASZYCH PUPILI! A najlepszym dowodem na to jest fakt, iż co roku w Polsce przybywa właścicieli zwierząt domowych. Dziś mieszkają one już w domach prawie 60 procent Polaków.

To właśnie do właścicieli zwierząt domowych adresowana jest wielka akcja PUPIL ROKU. Stworzymy wielką, internetową galerię zwierząt domowych, zdjęcia wybranych pupili zamieścimy w specjalnym dodatku do gazety, a na laureatów czeka mnóstwo wspaniałych nagród. Pupile mają szasnę zdobyć tytuł Pupil Roku i stać się prawdziwymi gwiazdami Facebooka. Ale przede wszystkim zwieńczeniem akcji będzie wydanie pięknego albumu „NASZE PUPILE”, w którym znajdą się zdjęcia zwierzaków z całej Polski.

Wyjątkowy album
NASZE PUPILE 2022

- Wiele albumów poświęconych zwierzętom domowym jest dostępnych na rynku wydawniczym. Jednak ten będzie absolutnie wyjątkowy - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji. - Zaprezentujemy w nim autentyczne pupile żyjące w domach naszych Czytelników. Co więcej - o każdym zwierzaku opowie jego właściciel.

Zdjęciom pupili na stronach albumu będą towarzyszyć opisy, w których ich właściciele opowiedzą historie swoich ulubieńców, wskażą to, za co kochają je najbardziej i co daje największą radość z ich posiadania.

Album zostanie wydany w połowie roku i będzie to wydawnictwo wysokiej jakości - w twardej oprawie, wydrukowane na kredowym, błyszczącym papierze. Na jego stronach znajdą się piękne, kolorowe zdjęcia pupili z całej Polski. Każde województwo będzie w nim reprezentować 10 psów, 10 kotów i 10 zwierzaków innych gatunków. Album będzie promowany przez kilkanaście dzienników regionalnych i ich serwisów internetowych z całej Polski, a także na ich fanpage'ach na Facebooku.

Twój pupil może trafić
na okładkę i zostać gwiazdą
kampanii promocyjnej albumu

Pupile, które zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji, staną się prawdziwymi gwiazdami. Ich zdjęcia trafią na okładkę albumu. Razem z właścicielami wezmą udział w specjalnej, profesjonalnej sesji fotograficznej, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej album „NASZE PUPILE”. Zostanie ona przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z kampanią posty na Facebooku zobaczy ponad milion osób!

Najlepsi weterynarze
mistrzowie wśród groomerów
i super sklepy zoologiczne

W największej w Polsce akcji adresowanej do właścicieli zwierząt domowych nie może zabraknąć rankingów usług, z których oni korzystają. Dlatego głosami naszych Czytelników zostaną przyznane tytuły Weterynarz Roku, Groomer Roku oraz Sklep Zoologiczny Roku. Właściciele pupili najlepiej mogą ocenić te usługi i w ten sposób polecić jej innym. W tym przypadku ocena klientów jest bardzo ważna.

Każdy posiadacz psa lub kota szuka weterynarza, który nie tylko ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie w medycynie weterynaryjnej, lecz także ma odpowiednie podejście do zwierzaka i jego właściciela.

Z kolei rynek groomerów rozwija się w zawrotnym tempie. Szybko przybywa mistrzów psiej i kociej urody. Nasza akcja będzie doskonałą okazją, aby ich zaprezentować i stworzyć wartościowy przegląd usług tej branży w naszym województwie.

W ostatniej kategorii klienci wybiorą najlepszy sklepy zoologiczny w naszym regionie. W tej ocenie istotny będzie nie tylko asortyment oferowany przez sklep, lecz także jakość obsługi i fachowość porad, które udziela personel sklepu oraz sympatyczna obsługa.

Osobno w miastach i powiatach
oraz w skali województwa

Najpiękniejsze zdjęcia psów i kotów naszych Czytelników zostaną wybrane w głosowaniu, które będzie prowadzone osobno w każdym powiecie naszego województwa. Natomiast głosowanie na inne zwierzaki oraz głosowanie w kategoriach Weterynarz Roku, Groomer Roku i Sklep Zoologiczny Roku będzie prowadzone w skali całego województwa.

Laureaci z każdego miasta i powiatu zdobędą opisane poniżej nagrody. Na strony albumu „NASZE PUPILE” trafi 10 psów i 10 kotów spośród zwycięzców z miast i powiatów, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa oraz 10 innych pupili, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu.

Akcję „Pupil Roku” zakończy ogólnopolski finał, do którego awansują trzy pieski, trzy kotki oraz trzy inne zwierzaki z najwyższych miejsc wojewódzkich rankingów. W finale wezmą udział także reprezentanci innych regionów. Wszyscy, z równymi szansami, rozpoczną nową walkę o głosy, która wyłoni ogólnopolskich zwycięzców akcji. Zdjęcia psa, kota oraz innego pupila, które w finale zdobędą najwięcej głosów, trafią na okładkę albumu „NASZE PUPILE”, a właściciele pupili ze szczytu rankingów zdobędą główne nagrody - wyjazdy z pupilem do hoteli ze SPA.

Ogólnopolski finał zakończy także głosowania w kategoriach Weterynarz Roku, Groomer Roku i Sklep Zoologiczny Roku.

Artykuły i zdjęcia w gazecie
i dodatek prezentujący laureatów

Przez cały czas trwania naszej akcji zdjęcia pupili, które będą liderami rankingów, będziemy prezentować w galeriach w naszym serwisie, na fanpage'u na Facebooku, a także w drukowanym wydaniu gazety.

Po zakończeniu głosowania laureatów przedstawimy w specjalnym dodatku do gazety. Na jego strony trafią zdjęcia piesków i kotów, które zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie oraz pierwsza dziesiątka wśród innych pupili. Na stronach dodatku nie zabraknie rankingu laureatów w głosowaniu na weterynarzy, groomerów i sklepy.

Czekają nagrody!
Kategorie PIES i KOT

Właściciele psów i kotów, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • pamiątkowy dyplom związany z udziałem pupila w akcji

 • voucher na poduszkę ze zdjęciem pupila z oferty EMPIK FOTO

 • voucher na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 50 złotych

 • publikację zdjęcia pupila w specjalnym dodatku do gazety po zakończeniu akcji

Ranking wojewódzki i główne nagrody

Właściciele 10 psów i 10 kotów, które wśród zwycięzców z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów w województwie zdobędą:

 • voucher na profesjonalną sesję zdjęciową ze swoim pupilem

 • publikację zdjęcia pupila w wyjątkowym albumie „NASZE PUPILE”
 • pamiątkowy egzemplarz albumu „NASZE PUPILE” ze zdjęciem swojego ulubieńca

Właściciele psów i kotów, które zajmą drugie i trzecie miejsca w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów dodatkowo zdobędą:

 • vouchery na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 750 złotych

 • awans do ogólnopolskiego finału akcji

Właściciele psa i kota, które zajmą pierwsze miejsca w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów dodatkowo zdobędą:

 • vouchery na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 1000 złotych

 • publikację zdjęcia pupila na okładce specjalnego dodatku do gazety prezentującego laureatów akcji
 • awans do ogólnopolskiego finału

Właściciele psów i kotów, które w ogólnopolskim finale akcji zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w hotelu ze SPA, na który oczywiście będą mogli zabrać swojego ulubieńca.

Dodatkowo zdjęcie pupila, który zdobędzie najwięcej głosów trafi na okładkę albumu „NASZE PUPILE”, a właściciele zwierzątek otrzymają zaproszenia na profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej album „NASZE PUPILE”.

Kategoria INNE ZWIERZAKI

Właściciele 10 pupili, które zdobędą najwięcej głosów w kategorii Inne zwierzaki otrzymają:

 • dyplom związany z udziałem pupila w akcji
 • publikację zdjęcia pupila w wyjątkowym albumie „NASZE PUPILE”
 • pamiątkowy egzemplarz albumu „NASZE PUPILE” ze zdjęciem swojego ulubieńca
 • publikację zdjęcia pupila w specjalnym dodatku do gazety po zakończeniu akcji
 • voucher na poduszkę ze zdjęciem pupila z oferty EMPIK FOTO

Właściciele pupili, które zajmą drugie i trzecie miejsca w województwie w kategorii Inne zwierzaki dodatkowo zdobędą:

 • voucher na profesjonalną sesję zdjęciową ze swoim pupilem

 • vouchery na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 250 złotych

 • awans do ogólnopolskiego finału akcji

Właściciel zwierzątka, które zajmie pierwsze miejsca w województwie w kategorii Inne zwierzaki dodatkowo zdobędzie:

 • voucher na profesjonalną sesję zdjęciową ze swoim pupilem

 • voucher na zakupy w sklepie zoologicznym o wartości 500 złotych

 • publikację zdjęcia pupila na okładce specjalnego dodatku do gazety prezentującego laureatów akcji
 • awans do ogólnopolskiego finału akcji

Właściciele innych pupili, które w ogólnopolskim finale akcji zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w hotelu ze SPA, na który oczywiście będą mogli zabrać swojego ulubieńca.

Dodatkowo zdjęcie pupila, który zdobędzie najwięcej głosów trafi na okładkę albumu „NASZE PUPILE”, a właściciel zwierzątka otrzyma zaproszenia na profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej album „NASZE PUPILE”.

Nagrody w kategoriach
Weterynarz Roku, Groomer Roku
oraz Sklep Zoologiczny Roku

Laureaci pierwszego miejsca w tych kategoriach otrzymują:

 • dyplom przygotowany do ekspozycji w gabinecie bądź sklepie
 • prezentację laureata w kampanii na Facebooku
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety podsumowującym akcję
 • awans do ogólnopolskiego finału
 • publikację na liście laureatów w albumie „NASZE PUPILE”

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach otrzymują:

 • dyplom przygotowany do ekspozycji w gabinecie bądź sklepie
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety podsumowującym akcję
 • awans do ogólnopolskiego finału
 • publikację na liście laureatów w albumie „NASZE PUPILE”
Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska