Tłumy na piątych Targach Edukacyjnych EDU Opole w Centrum...

  Tłumy na piątych Targach Edukacyjnych EDU Opole w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Jeszcze można przyjść w środę

  Zdjęcie autora materiału
  Edyta Hanszke

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Ponad 50 wystawców - szkół średnich i wyższych, nie tylko z Opolszczyzny - prezentuje ofertę na dorocznych opolskich targach. Dziś były tam tłumy młodych.
  Organizatorzy zapraszają na targi dziś do godz. 15 i w środę w godzinach 9 – 14.
  1/13
  przejdź do galerii

  Organizatorzy zapraszają na targi dziś do godz. 15 i w środę w godzinach 9 – 14. ©Edyta Hanszke

  To oferta edukacyjna dla gimnazjalistów, uczniów szkół średnich, studentów ale też pracowników szkół i uczelni - mówi Magdalena Kajzar, koordynator z CWK. - Mamy ponad 50 wystawców z Opola, województwa opolskiego, ale także uczelnie wyższe z kraju. Wystawcy bardzo zadbali o to uatrakcyjnienie prezentacji. Jutro spośród zgłoszonych stoisk wybierzemy najlepsze.

  Wicedyrektor VI LO w Opolu Hanna Marcinów mówiła, że szkoła oferuje cztery klasy, oprócz między innymi tradycyjnych klas sportowych, nowo uruchomioną o profilu: e-sport. - To ofertach dla tych, którzy lubią gry komputerowe - mówiła.

  W ocenie wicedyrektor licea ogólnokształcące to szkoły, które powinni wybierać młodzi zainteresowani kontynuowaniem nauki po skończeniu szkoły średniej. - Każdy powinien znaleźć coś dla siebie: jeden w szkole zawodowej, drugi w technikum, a kolejny - w liceum - zauważa Hanna Marcinów.

  Agnieszka Wierzbicka, nauczyciel języka angielskiego w tej szkole, zachęcała uczestników targów do bliższego poznania oferty LO nr 6 podczas dnia otwartego, który zaplanowano 23 kwietnia.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo