Troje opolan przeszło Metamorfozę Power Look. Schudli razem 49 kg!

Iwona Kłopocka-Marcjasz
Iwona Kłopocka-Marcjasz
Finał metamorfoz Power Look 2019. Iwona Kłopocka
Wielki finał Metamorfoz Power Look odbył się w sobotę w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Troje opolan - Marta, Piotr i Anna - po trzech miesiącach ćwiczeń, stosowania specjalnej diety i ogromnych wyrzeczeń świętowało swój sukces. Zrzucili łącznie 49 kilogramów, nabrali zdrowych nawyków i - jak mówią - stali się innymi ludźmi.

Metamorfoza Power Look to projekt wymyślony przez właścicielkę opolskiej firmy cateringowej Fit&Food, która do współpracy zaprosiła partnerów z branży fit i beauty.

- Wszystkie te firmy każdego dnia przyczyniają się do małych metamorfoz w życiu swoich klientów. Postanowiliśmy połączyć siły i przeprowadzić metamorfozy duszy, ciała i umysłu. Bo nie chodzi tylko o nowe ubrania, makijaż czy zmianę fryzury, ale przede wszystkim o zmianę stylu życia. W Metamorfozie Power Look pokazujemy naszym uczestnikom, że można zadbać o siebie, ale trzeba znaleźć dla siebie czas, nauczyć się nowych nawyków żywieniowych i włożyć ogrom pracy, aby uzyskać efekt - mówi Aneta Zariczna-Jaremkowska, pomysłodawczyni projektu.

Do udziału w projekcie zgłosiło się blisko sto osób, z których wybrano trzy. Przez trzy miesiące ćwiczyli przez sześć dni w tygodniu po dwie godziny. Jedli zdrowe posiłki zaplanowane przez dietetyka, a przygotowane przez firmę cateringową. Korzystali też z usług fizjoterapeutów, kosmetyczek, a w finale także fryzjerów i makijażystów.

28-letnia Marta Gajowska zgłosiła się do projektu, bo chciała zmienić swoje życie. Schudła 18 kilogramów.

Finał metamorfoz Power Look 2019.
Finał metamorfoz Power Look 2019. Iwona Kłopocka

- Okazało się, że potrafię biegać za moją córką po placu zabaw, choć wcześniej za nią nie nadążałam. Przekonałam się, że jedzenie dietetyczne może być bardzo smaczne, a wysiłek fizyczny, choć to katorga, ale dająca przyjemność i satysfakcję - mówiła podczas sobotniej gali Marta. Obiecała także kontynuować przemianę, a jej cel na ten rok to zrzucenie w sumie 40 kilogramów.

Anna Piechocka, urzędniczka z opolskiego Ratusza, planuje zrzucić 30 kg. Jej waga po trzech miesiącach pokazuje już 19 kilogramów mniej, ale pani Anna osiągnęła dużo więcej.

Finał metamorfoz Power Look 2019.
Finał metamorfoz Power Look 2019. Iwona Kłopocka

- Zgłosiłam się do projektu, żeby poczuć się szczęśliwą i spełnioną kobietą; nabrać pewności siebie i polubić samą siebie we własnym ciele. I to się udało. Największa korzyść to jednak nawiązane w trakcie trwania projektu przyjaźnie - mówiła.

Piotr Chwastowski, opolski policjant i raper, prowadzący na YouTube własny kanał o pracy policji, przyznał, że dostał już od losu "żółtą kartkę", gdy zaczęło mu szwankować zdrowie.

- Zapuściłem się, znalazłem się na progu chorób cywilizacyjnych. Wynik rutynowych badań medycznych potraktowałem jako ostrzeżenie i sygnał, że trzeba coś zmienić. Udało się. Schudłem ponad 12 kilogramów, choć jestem urodzonym leniem i nie było łatwo. Zrozumiałem jednak, że nadszedł czas, gdy trzeba włączyć skrajny egoizm i zająć się sobą - wyznał.

Finał metamorfoz Power Look 2019.
Finał metamorfoz Power Look 2019. Iwona Kłopocka

"Metamorfoza Power Look to ciężka praca, nie żaden cud" - rapował ze sceny napisaną przez siebie piosenkę chwalącą "niewolę fit maniaków" i jej zbawienne skutki.

Troje bohaterów wieczoru na zakończenie wykonało wspólnie brawurowy taniec.

Kłopoty z pochówkami. Brakuje nam na nie pieniędzy

Wideo

Dodaj ogłoszenie