Zapasy. Z Łodzi wrócili z medalami

Zawodnicy Orła z medalami i trenerami klubowymi.
Zawodnicy Orła z medalami i trenerami klubowymi. Klubowe
W Łodzi odbył się IXX Memoriał im. Jana Kauca - Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego dzieci i młodzików w zapasach w stylu wolnym.

Udział w zawodach wzięło w sumie 111 zawodników z 10 klubów w tym reprezentanci Orła Namysłów. Nasza ekipa liczyła siedmiu zawodników. W grupie dzieci złoty medal wywalczył w swojej kategorii Adrian Sikora, srebro Wiktor Bender, a brąz Patryk Bratosiewicz.

Z kolei wśród młodzików triumfowało dwóch namysłowian: Julian Lejczak (35 kg) i Kacper Bieleń (59 kg). Drugą lokatę wywalczył z kolei Sebastian Stępień ( 42 kg ), a trzeci był Nehemiasz Wiśniewski ( 35 kg )

Julian Lejczak wygrał wszystkie swoje walki przed czasem przez przewagę techniczna 10-0 , a co więcej walczył z 5 kg niedowagą . Z kolei Nehemiaszowi Wiśniewskiemu do limitu wagi 35 kg brakowało aż 7,5 kg. W punktacji drużynowej Orzeł Namysłów zajął szóste miejsce, ustępując liczniejszym reprezentacją klubowym.

Trenerami zawodników w naszym klubie są: Dariusz Stępień, Patryk Dworczyk, Kazimierz Szelągiewicz, Marcin Marcinkiewicz oraz Krzysztof Pawlak.