1 liga w sportach halowych. Podsumowanie występów naszych drużyn [20-21.11]

Siatkarze Mickiewicza Kluczbork przegrali z Krispolem Września. Na własnym terenie wygrali tylko jednego seta. Agata Brudzińska
Miniony weekend nie był udany dla 1-ligowych reprezentantów Opolszczyzny w sportach halowych. Spośród nich wygrali tylko koszykarze Weegree AZS-u Politechniki Opolskiej.

Opolanie ograli u siebie 88:72 AZS AGH Kraków. Co prawda pierwszą kwartę przegrali oni 15:22, ale kolejne trzy padły już ich łupem. Dla losów meczu kluczowa okazała się trzecia część gry, w której Weegree AZS triumfował aż 28:13.

Piłka ręczna

1 liga mężczyzn (grupa B)
Bór Oborniki Śląskie - Olimp Grodków 31:28 (13:12)
Olimp: Dytko - Ungier 9, Biernat 6, Kolanko 6, Lechowicz 3, Stępień 2, Kuka 1, Migoń 1, Garncarz.

1 liga mężczyzn (grupa D)
SMS ZPRP I Kielce - ASPR Zawadzkie 39:34 (22:18)
ASPR: Mańko - Zagórowicz 6, A. Wacławczyk 6, Przybysz 5, Kaczka 5, Krygowski 4, M. Damas 3, Smyk 3, Czaja 2, P. Damas, W. Wacławczyk, Witkowski.

1 liga kobiet (grupa B)
MTS Żory - Otmęt Krapkowice 41:18 (25:10)
Otmęt: Cierpioł, Korzec, Szymańska - Blozik 5, Gołąbek 3, Kuźnik 3, Nastałek 3, Kuźmik 2, Chmielewska 1, Stopa 1, Juzkiewicz, Szwajkiewicz, Banasiak, Stańczyk.

Siatkówka

Tauron 1 Liga
Mickiewicz Kluczbork - Krispol Września 1:3 (23:25, 14:25, 27:25, 17:25)
Mickiewicz: Popik, Czerwiński, Schmidt, Kupka, Bułkowski, Mucha, Jaskuła (libero) oraz Siemiątkowski, Pasiński, Prokopczuk, Zimoń.

MKS Będzin - ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 (25:12, 25:20, 25:14)
ZAKSA: Jacznik, Kaciczak, Kramczyński, Walczak, Wójtowicz, Wóz, Gawron (libero) oraz Klęk, Zapłacki, Szczechowicz, Matuszewski.

Koszykówka
Suzuki 1 Liga

Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AGH Kraków 88:72 (15:22, 21:17, 28:13, 24:20)
Weegree: Kiwilsza 17, Wilk 15, Rutkowski 15, Kaczmarzyk 12, Kobel 10, Jodłowski 8, Skiba 6, Krefft 2, Piszczatowski 2, Kapuściński 1, Salkiewicz 0, Lewiński 0.