Agnieszka Chylińska włączyła się w akcję #MuremZaOwsiakiem

  Agnieszka Chylińska włączyła się w akcję #MuremZaOwsiakiem

  q

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  ©Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska

  - Każde z moich dzieci zostało uratowane dzięki Twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem - mówi Agnieszka Chylińska do Jurka Owsiaka. Artystka włączyła się w akcję #MuremZaOwsiakiem i nagrała krótki filmik z pokoju swoich dzieci – podał portal Onet.

  ©Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska

  Jak czytamy w Onecie Agnieszka Chylińska, która do tej pory stanowczo odmawiała angażowania się w bieżące sprawy społeczno-polityczne i dzielenia się swoją prywatnością, tym razem zrobiła wyjątek. Zaapelowała do szefa WOŚP, by zmienił zdanie i nie ustępował ze stanowiska, filmując przy tym pokój swoich dzieci.

  - Cześć Jurku, tutaj Agnieszka Chylińska. Chciałam Ci pokazać pokój moich dzieci. Chciałabym powiedzieć do Ciebie parę słów nie jako pani z telewizji, ale jako mama Ryszarda, Esi i Krystynki.
  Chciałabym powiedzieć, że dzięki twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy każde z moich dzieci, kiedy się urodziło, zostało zaopiekowane, wyleczone i uratowane dzięki Twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem. Chciałbym móc kiedyś powiedzieć moim dzieciom, komu zawdzięczają swój piękny start... - mówi Agnieszka Chylińska.

  - Pamiętaj, żebyś się nie dawał. Potrzebują Ciebie ludzie, tacy bezbronni i tacy bezradni, jak te moje dzieciaki - dodaje w poruszającym wideo Chylińska.
  Źródło: Onet


  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo