Prześlij życzenia z okazji Dni Babci i Dziadka. Ukażą się w gazecie i w internecie. Na seniorów czekają nagrody, a wśród nich samochód

Akcja specjalna Dzień Babci i Dzień Dziadka
Masz cudowną babcię i świetnego dziadka? Zrób im niespodziankę z okazji ich święta! W czwartek, 21 stycznia ukaże się specjalny dodatek do naszej gazety ze zdjęciami dziadków oraz życzeniami dla nich. Nie może w nim zabraknąć Twoich dziadków! Na najsympatyczniejszych seniorów, których w głosowaniu wybiorą nasi Czytelnicy, czekają także nagrody, a wśród nich samochód.
KLIKNIJ i prześlij
życzenia dla babci
KLIKNIJ i prześlij
życzenia dla dziadka

Nasi kochani dziadkowie! Seniorzy są fundamentem rodziny - od nich wszystko się zaczęło. Darzymy ich wyjątkowym uczuciem w dzieciństwie i nie tylko. To oni zwykle są bardziej pobłażliwi niż rodzice, oni najbardziej nas rozpieszczają. To u nich często szukamy wsparcia i dobrej rady. Ich zdanie jest dla nas wyrazem życiowej mądrości.

Wdzięczne dziadkom są nie tylko wnuki, lecz także ich rodzice. Często podziwiają swoich rodziców za to, jak doskonale sprawdzają się w roli dziadków i jakim są wsparciem w opiece i wychowaniu najmłodszych.

W styczniu obchodzimy ich święta - Dni Babci i Dziadka, które w tym roku w naszej gazecie uczcimy wyjątkowo. 21 stycznia ukaże się specjalny dodatek, w którym znajdą się przesłane przez Czytelników zdjęcia babć i dziadków oraz życzenia dla nich. Publikacja życzeń będzie wspaniałą niespodzianką dla seniorów. W dniu ukazania się dodatku prześlemy do nich wiadomość SMS informującą o zamieszczeniu życzeń w gazecie.

Prześlij już dziś życzenia i zdjęcie. Nie zwlekaj! Życzenia do publikacji w dodatku będą przyjmowane tylko do poniedziałku, 18 stycznia włącznie. Twoje życzenia nie muszą być długie - wystarczy kilka słów, w których wyrazisz swoje uczucie i szacunek dla seniorów. Liczy się przede wszystkim pamięć i... niespodzianka! Przesłane zdjęcie też nie musi być profesjonalną fotografią. Może to być zwykłe zdjęcie wykonane choćby telefonem podczas rodzinnej uroczystości, albo Twoje zdjęcie z dziadkami.

Najsympatyczniejsze
babcie i dziadków
wybiorą Czytelnicy

Spośród wszystkich seniorów, którzy znajdą się w na stronach dodatku i w galerii z okazji Dni Babci i Dziadka, głosami naszych Czytelników, osobno w miastach i powiatach naszego województwa, zostaną wybrani najsympatyczniejsze babcie i najsympatyczniejsi dziadkowie. Nagrodami dla nich będą zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Zwycięzców z miast i powiatów zaprezentujemy też w specjalnym dodatku do gazety, który ukaże się w marcu. Zdjęcia babci i dziadka, którzy zdobędą najwięcej głosów w skali województwa trafią na okładkę tego dodatku. Dodatkowo na laureatów będą czekać pamiątkowe dyplomy potwierdzające zdobycie tytułu Babcia Roku i Dziadek Roku oraz główne nagrody - dwuosobowe zaproszenia na pobyt w komfortowym hotelu połączony z pakietem zabiegów relaksujących i regenerujących dla seniorów. Z zaproszenia będzie można skorzystać w wybranym przez laureatów terminie, który będzie bezpieczny uwzględniając pandemię koronawirusa.

Zwycięzcy akcji otrzymają także wyjątkową nagrodę dodatkową - zestaw preparatów z serii Produkty Bonifraterskie: produkty do włosów z odżywczej linii z ekstraktem z owoców drzewa Egipskiego, ziołowe preparaty przygotowywane według wieloletnich zakonnych receptur - wzmacniające naturalną odporność, wspierające układ krążenia oraz pielęgnujące ciało.

Tworzone są one według receptur Braci Zakonu Szpitalnego Bonifratrów. Ich podstawą są naturalne, ziołowe ekstrakty znane ze swych dobroczynnych właściwości.

Zestawy Produktów Bonifraterskich czekać będą także na babcie i dziadków, którzy zajmą drugie i trzecie miejsca w wojewódzkim rankingu. Dodatkowo otrzymają oni także vouchery o wartości 200 złotych na zakupy w salonach lub sklepie internetowym Empik oraz nowoczesny pulsoksymetr - urządzenie elektroniczne służące do pomiaru wysycenia krwi tlenem i monitorowania pulsu serca.

Główna nagroda
- samochód FIAT TIPO

Najważniejszą nagrodą będzie jednak awans do finału akcji, w którym główną nagrodą będzie samochód - elegancki i ekonomiczny FIAT TIPO.

W finałowym głosowaniu, które zostanie przeprowadzone w marcu, nasze województwo będzie reprezentować dziesięć pań i dziesięciu panów - babć i dziadków, którzy wśród laureatów z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów. Babcie i dziadkowie z naszego województwa będą rywalizować o głosy z laureatami z innych regionów. Poza samochodem w finale będzie można zdobyć także dodatkową, wyjątkową nagrodę. Aż dziesięciu laureatów otrzyma nowoczesne oczyszczacze powietrza, które usuną z powietrza w domu zanieczyszczenia, wirusy, bakterie i alergeny.

Ważne terminy
 • Głosowanie na najsympatyczniejsze babcie i dziadków rozpocznie się w czwartek, 21 stycznia i będzie trwać do środy, 24 lutego do godz. 202:00.
 • Życzenia do publikacji w dodatku będą przyjmowane do poniedziałku, 18 stycznia włącznie a zgłoszenia do samej akcji do niedzieli, 31 stycznia.
 • Głosowanie w finale, w którym weźmie udział dziesięć babć i dziesięciu dziadków z naszego województwa, rozpocznie się w poniedziałek, 1 marca i będzie trwać do czwartku, 11 marca do godz. 21:00
Lista nagród

Nagrody w miastach i powiatach

W każdym mieście i powiecie osoby, które w kategoriach Babcia Roku i Dziadek Roku zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • pamiątkowy dyplom
 • zaproszenie na rodzinną, profesjonalną sesję zdjęciową
 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku, który w marcu będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem

_______________

Nagrody w rankingu wojewódzkim

Osoby, które w kategoriach Babcia Roku i Dziadek Roku, w wojewódzkich rankingach prezentującym zwycięzców z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają następujące dodatkowe nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w tych rankingach - awans do finału akcji, w którym główną nagrodą będzie samochód FIAT TIPO
 • za zajęcie miejsc od 1 do 3 w tych rankingach - vouchery o wartości 200 złotych na zakupy w salonach lub sklepie internetowym Empik, nowoczesny pulsoksymetr - urządzenie elektroniczne służące do pomiaru wysycenia krwi tlenem i monitorowania pulsu serca oraz zestaw preparatów z serii Produkty Bonifraterskie - specjałów tworzonych na bazie unikalnych receptur Zakonu Bonifratrów
 • za zajęcie pierwszego miejsca w tych rankingach - pamiątkowe dyplomy potwierdzające zdobycie tytułów Babcia Roku i Dziadek Roku, publikację zdjęć na okładce dodatku podsumowującego akcję oraz główną nagrodę - dwuosobowe zaproszenia na pobyt w komfortowym hotelu połączony z pakietem zabiegów relaksujących i regenerujących dla seniorów

_______________

Nagrody w finale

W finale wezmą udział łącznie wszyscy finaliści w obu kategoriach - Babcia Roku i Dziadek Roku. Osoby, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają główne nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w finale - nowoczesny, wysokiej jakości oczyszczacz powietrza, który zadba o zdrowe powietrze w domu. Usunie z niego zanieczyszczenia, wirusy, bakterie i alergeny. Istotnie poprawi komfort życia i ustrzeże przed wieloma dolegliwościami.
 • za zajęcie pierwszego miejsca - elegancki i oszczędny samochód FIAT TIPO

_____________________

Informacji o akcji udziela:
Marta Gromowska
tel. 519 503 627
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: marta.gromowska@polskapress.pl

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska