3 liga piłkarska: Piotrówka przegrała u siebie aż 1-6

Z lewej napastnik Stali Marcin Kocur, obok obrońca Piotrówki Marcin Grzywa.
Surowej lekcji naszemu beniaminkowi, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli udzieliła Stal Bielsko-Biała.

Gospodarze nie mieli nic do powiedzenia w starciu z będącą wysoko w tabeli drużyną z Bielska-Białej. Już po 11 minutach przegrywali 0-2, a do przerwy stracili jeszcze kolejne dwa gole. Wątpliwości co do tego, która drużyna jest zdecydowanie lepsza nie mogło być absolutnie żadnych.

Honorową bramkę dla gospodarzy też zresztą strzelił zawodnik Stali. „Samobója” zaliczył słowacki stoper przyjezdnych Juraj Dancik po dośrodkowaniu Rafała Zaborowskiego. Więcej zagrożeń pod bramką bielszczan do końca meczu praktycznie nie było.

Ci szybko odpowiedzieli na straconą bramkę. W 53. min drugi w tym meczu rzut karny wykonywał kapitan Stali Damian Zdolski. Golkiper naszej drużyny Piotr Adamek wygrał ten pojedynek, ale z dobitką Przemysława Brychlika nie mógł już sobie poradzić. W 68. min Zdolski po raz trzeci podszedł do jedenastki i tym razem pewnie skierował piłkę do siatki.

Piotrówka - Stal Bielsko-Biała 1-6 (0-4)
0-1 Kocur - 8., 0-2 Brychlik - 11., 0-3 Kocur - 41., 0-4 Zdolski - 45. (karny), 1-4 Dancik - 49. (samobójcza), 1-5 Brychlik - 53., 1-6 Zdolski - 68. (karny)
Piotrówka: Adamek -Bury, Wandzik, Grzywa (58. Musik), Dziliński - Zaborowski, Ekwueme, Bińkowski (46. Mróz), Cieluch (74. Olewicz), Lubkowicz - Jaguś (58. Mieszczak). Trener Aleksander Mużyłowski.
Stal: Kozik - Rucki, Prokopów, Dancik, Zdolski - Karcz (75. Caputa), Sobala, Czaicki, Brychlik (72. Lewandowski), Iskrzycki (63. Bednarz) - Kocur (66. Wiśniewski). Trener Rafał Górak.
Sędziował Jacek Babiarz (Kluczbork). Żółte kartki: Dziliński, Ekwueme. Widzów 50.