Lista kandydatów
Okręg 1. Sołectwo Ciężkowice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Meyse Danuta Barbara
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Ziegler Daniel Emanuel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA
1 Leżała Urszula Anna
Okręg 2. Sołectwo Polska Cerekiew
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Dzimiera Łucja
2 Gorażdża Magdalena Katarzyna
3 Karliński Włodzimierz Marian
4 Piróg Bronisław
5 Ścibor Józef Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA
1 Smykała Tadeusz Wilhelm
2 Zwadło Gerard Antoni
3 Kandziora Rajmund Leon
4 Gorażdża Marzanna
5 Nierychło-Werner Aleksandra Rita
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Kołeczko Jerzy Henryk
2 Kochoń Urszula Elżbieta
3 Harz Edeltrauda Maria
4 Kupka Krystyna Maria
5 Bieniasz Rajmund Józef
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Duda Krystian Jan
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Zemełka Joachim Józef
Okręg 4. Sołectwa Ligota Mała, Połowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wilpert Jan
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Adam Zygfryd Józef
Okręg 5. Sołectwa Dzielawy, Witosławice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wramba Juliusz Paweł
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Chłapek Sabina Maria
Okręg 6. Sołectwo Grzędzin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA
1 Artuna Beata Gabriela
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Harz Krystian Feliks
Okręg 7. Sołectwo Wronin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Golasz Jerzy Paweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA
1 Jezierska Iwona Barbara
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Łopatta Rozwita Maria
Okręg 8. Sołectwa Łaniec, Koza, Mierzęcin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Lorek Irena
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Wawrzynek Maria
Okręg 9. Sołectwo Zakrzów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Herman Joachim Piotr
2 Klimek Marek Józef
3 Kucab Stanisław Zdzisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY SAŁACKIEJ
1 Sałacka Anetta Maria
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Kudela Hubert Alojzy
2 Kurzela Edward Ulrych
3 Teister Daniel Antoni
Prawybory samorządowe trwają! Zagłosuj
Regulamin plebiscytu
- Danuta Barbara Meyse (0 głosów)0%
- Urszula Anna Leżała (0 głosów)0%
- Daniel Emanuel Ziegler (0 głosów)0%
- Łucja Dzimiera (0 głosów)0%
- Magdalena Katarzyna Gorażdża (0 głosów)0%
- Włodzimierz Marian Karliński (0 głosów)0%
- Bronisław Piróg (0 głosów)0%
- Józef Andrzej Ścibor (0 głosów)0%
- Rajmund Józef Bieniasz (0 głosów)0%
- Marzanna Gorażdża (0 głosów)0%
- Edeltrauda Maria Harz (0 głosów)0%
- Rajmund Leon Kandziora (0 głosów)0%
- Urszula Elżbieta Kochoń (0 głosów)0%
- Jerzy Henryk Kołeczko (0 głosów)0%
- Krystyna Maria Kupka (0 głosów)0%
- Aleksandra Rita Nierychło-Werner (0 głosów)0%
- Tadeusz Wilhelm Smykała (0 głosów)0%
- Gerard Antoni Zwadło (0 głosów)0%
- Krystian Jan Duda (0 głosów)0%
- Joachim Józef Zemełka (0 głosów)0%
- Jan Wilpert (0 głosów)0%
- Juliusz Paweł Wramba (0 głosów)0%
- Sabina Maria Chłapek (0 głosów)0%
- Beata Gabriela Artuna (0 głosów)0%
- Krystian Feliks Harz (0 głosów)0%
- Marek Józef Klimek (0 głosów)0%
- Stanisław Zdzisław Kucab (0 głosów)0%
- Edward Ulrych Kurzela (0 głosów)0%
- Anetta Maria Sałacka (0 głosów)0%
- Rozwita Maria Łopatta (0 głosów)0%
- Irena Lorek (0 głosów)0%
- Maria Wawrzynek (0 głosów)0%
- Joachim Piotr Herman (0 głosów)0%
- Zygfryd Józef Adam (0 głosów)0%
- Jerzy Paweł Golasz (0 głosów)0%
- Iwona Barbara Jezierska (0 głosów)0%
- Hubert Alojzy Kudela (0 głosów)0%
- Daniel Antoni Teister (0 głosów)0%
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?