Krzysztof Zalewski w Opolu. Muzyk wystąpi w amfiteatrze

Natalia Popczyk
Natalia Popczyk
Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski Tomasz Hołod / Polska Press
Już w piątek (24 lipca) w opolskim amfiteatrze zagra Krzysztof Zalewski. Tym razem muzyk przyjdzie z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni. Ale znanych hitów też nie zabraknie!

Krzysztofa Zalewskiego opolskiej publiczności przedstawiać nie trzeba. Wokalista odwiedzał nasze miasto m.in. w ramach tras koncertowych "Złoto" oraz "Zelig".

Tym razem muzyk przyjdzie do Opola z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

Krzysztof Zalewski, po wygraniu drugiej edycji Idola i wydaniu płyty "Pistolet", zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat oraz koncertował w składach zespołów: Nosowska, HEY, Muchy, Japoto czy BRODKA.

W listopadzie 2014 roku ukazała się jego autorska płyta pt. "Zelig".

Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta "Złoto", która została docenione przez tysiące fanów w całej Polsce, a promujące ją single "Miłość, miłość", "Luka" czy "Polsko" nie schodziły przez długi czas z list przebojów.

Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena” wydana w 2018 roku. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Zalewski razem z Dawidem Podsiadło odebrali za utwór „Początek”.

Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

Początek koncertu w Opolu o godz. 20.00.

Krzysztof Zalewski w Opolu - bilety

Bilety od 75 zł dostępne online

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie