Sparing na remis. Skalnik Gracze - Motobi Kąty Wrocławskie 1-1

Łukasz Bojar znów trafił do siatki. Zespół Skalnika Gracze zremisował z innym III-ligowcem z Kątów Wrocławskich.

Skalnik Gracze - Motobi Kąty Wrocławskie 1-1 (1-1)
Bramka dla Skalnika: Bojar - 44.

Skalnik: Szymków - Kilian, Parada, Z. Bąk, Grodzki - Paciorek, Lewandowski, Płaza, Chrobot - Bojar, Gortowski. Grali ponadto: G. Bąk - Kulej, Chodorowski, Stencel, Grabowski, Worek, Witkowski, Machciński. Trener Grzegorz Kutyła.

Gola dla Skalnika zdobył Łukasz Bojar. Ten czołowy strzelec IV ligi w ostatnich sezonach w barwach Śląska Łubniany trafia też dla zespołu z Graczy.

Tydzień wcześniej zdobył dwa gole w wygranym 4-2 meczu kontrolnym z GKS-em Grodków.

- Łukasz miał jeszcze w drugiej połowie jedną dobrą okazję, ale jej nie wykorzystał - żałował trener Skalnika Grzegorz Kutyła.

Jego podopieczni zresztą lepiej spisywali się właśnie po przerwie. Brakowało im jednak skuteczności.

Rzutu karnego nie wykorzystał Radosław Parada, a dwa razy dobrych sytuacji nie wykorzystał junior Tomasz Witkowski.