Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Polska bez papierosów od maja 2019? Polska Izba Handlu apeluje do premiera o przyspieszenie w kwestii Track & Trace.
  Wiadomości

  Od maja nie kupisz w Polsce papierosów?

  Od maja 2019 roku nie kupimy w Polsce papierosów? Jest takie ryzyko. Polska Izba Handlu apeluje do premiera o przyspieszenie prac nad unijnym systemem śledzenia papierosów, który ma wdrożyć system śledzenia ruchu i pochodzenia wyrobów tytoniowych. - Jeśli tak się nie stanie, istnieje realne ryzyko, że po 20 maja 2019 r. sprzedaż wyrobów tytoniowych w punktach detalicznych będzie niemożliwa - ostrzega.

 2. Waloryzacja emerytur 2019. Rząd zdecydował o całkowitej zmianie zasad. Najniższa emerytura - 1 100 zł. Znamy wszystkie szczegóły!
  Wiadomości

  Waloryzacja emerytur 2019. Rząd zmieni zasady

  Na dzisiejszym - wtorek 11 grudnia, posiedzeniu rząd przyjął i skierował do Sejmu projekt ustawy całkowicie zmieniającej system waloryzacji emerytur. Tylko dla lepiej sytuowanych emerytów pozostanie on na dotychczasowych zasadach - waloryzacji procentowej. Najniższe emerytury będą waloryzowane kwotowo, czyli będą podwyższane. Minimalna emerytura od 1 marca 2019 wyniesie 1 100 złotych. Oto inne szczegóły.

 3. Biedronka - godziny otwarcia w wigilię, święta, sylwestra i Nowy Rok. Biedronka - niedziele handlowe w grudniu.
  Z regionu

  Biedronka godziny otwarcia. Wigilia, święta, sylwester, Nowy Rok,...

  Biedronka - godziny otwarcia sklepów w wigilię, święta, sylwestra i Nowy Rok oraz niedziele handlowe. Jak będą otwarte sklepy Biedronka w okresie przedświątecznym w grudniu 2018? W jakich godzinach zrobisz zakupy w Biedronce? Czy zrobimy zakupy w Biedronce w wigilię i święta Bożego Narodzenia?

 4. Sklepy w wigilię 2018. Sklepy w święta 2018. Jak będą otwarte markety sieci handlowych w okresie przedświątecznym.
  Z regionu

  Sklepy w wigilię i święta 2018. Do której są otwarte sklepy?

  Jak będą otwarte sklepy w wigilię i święta w 2018 roku? Sieci handlowe ustaliły godziny otwarcia sklepów 24 grudnia 2018. W wigilię świąt Bożego Narodzenia będą czynne sklepy sieci: Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour, Auchan, Tesco i Żabka. Do której godziny zrobimy zakupy w wigilię? Czy w święta będą otwarte sklepy? Gdzie na zakupy w święta?

 5. Nowe prawo pracy 2019. Trzy zmiany ważne dla pracodawców i pracowników [13.12.2018]
  Wiadomości

  Prawo pracy 2019. Zmiany ważne dla pracodawców i pracowników

  Od 1 stycznia 2019 roku wejdzie w życie nowelizacja Kodeksu pracy. Zmiany dotyczyć będą: sposobu wypłaty wynagrodzenia za pracę, prowadzenia akt osobowych, przechowywania akt osobowych. Warto się na nie przygotować już teraz. Dlaczego?