Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły
Gang słodziaków w Biedronce
Z regionu

Gang Słodziaków zamiast Gangu Świeżaków. Nowa akcjaBiedronki

Gang Słodziaków w sklepach Biedronka nową akcją lojalnościową. Gang Słodziaków zastąpił Gang Świeżaków, w ten sposób Biedronka chce znowu przyciągnąć do siebie rodziców akcją lojalnościową. Biedronka od 5 listopada wprowadziła do swoich sklepów "Nowe przygody Gangu Słodziaków". Popularność, którą zyskały Świeżaki i sukces akcji, skłonił sieć sklepów do kontynuacji. Członkami Gangu Słodziaków również są pluszowe maskotki, tyle że leśne zwierzęta, np. sowa Zosia czy lis Lucek. Jak je będzie można zdobyć i jakie są zasady nowej promocji Biedronki oraz kiedy ona startuje? Słodziaki mają zastąpić Świeżaki jeszcze w sierpniu. Jak zdobyć wszystkie słodziaki? Poniżej zasady promocji. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków.

Z regionu

Gang Słodziaków zamiast Gangu Świeżaków. Nowa akcjaBiedronki

Gang Słodziaków w sklepach Biedronka nową akcją lojalnościową. Gang Słodziaków zastąpił Gang Świeżaków, w ten sposób Biedronka chce znowu przyciągnąć do siebie rodziców akcją lojalnościową. Biedronka od 5 listopada wprowadziła do swoich sklepów "Nowe przygody Gangu Słodziaków". Popularność, którą zyskały Świeżaki i sukces akcji, skłonił sieć sklepów do...


Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. KALENDARZ DNI WOLNYCH 2019 - kiedy wziąć wolne, by mieć dłuższy urlop? POBIERZ ONLINE
  Strefa biznesu

  KALENDARZ DNI WOLNYCH 2019 - kiedy wziąć wolne, by mieć dłuższy urlop?

  Kalendarz dni wolnych 2019 - sprawdźcie, kiedy warto brać wolne, by wydłużyć sobie urlop. W jakie dni wypadają święta, kiedy majówka? Wystarczą 3 dni urlopu, by cieszyć się 9-dniowymi wakacjami! KALENDARZ DO POBRANIA ZA DARMO PDF

 2. Black Friday 2018. Jakie sklepy biorą udział w promocji? Kiedy zacznie się Black Friday?
  Z regionu

  Black Friday 2018. Czarny Piątek przed nami! Lista sklepów

  Black Friday, czyli Czarny Piątek, jest dniem dużych wyprzedaży w roku. Wiele sklepów – w tym znanych sieciówek – organizuje w tym czasie atrakcyjne promocje. Tradycja Czarnego Piątku przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Wyprzedaże w ramach Blak Friday są organizowane w ostatni piątek listopada, czyli jeden dzień po Święcie Dziękczynienia. Jakich wyprzedaży i promocji możemy spodziewać się 23.11.18? Czy w Black Friday biorą udział wszystkie sieciówki? Jaka jest lista sklepów powiązana z Black Friday? Przedstawiamy najważniejsze informacje!

 3. Mała firma - mały ZUS: 15.11.2018. Ile i dla kogo? Wyższe składki małego ZUS od 2019 roku, kto jest zwolniony z ZUS - sprawdź!
  Wiadomości

  Mała firma - mały ZUS: 15.11.2018. Ile i dla kogo? Wyższe składki...

  Mała firma mały ZUS. Zgodnie z tym hasłem firmy o niewielkich obrotach zapłacą od stycznia 2019 obowiązkowe składki ZUS naliczane od niższej podstawy. Jednak dotyczy to tylko niewielkiej stosunkowo grupy osób prowadzących działalność gospodarczą. A co z resztą? Składki ZUS dla nich wzrosną od nowego roku - w tym także dla przedsiębiorców uprawnionych do korzystania z tzw. małego ZUS przez dwa lata działalności. O ile?

 4. Grupa Żywiec zawarła umowę z Chicago Poland Investment Group dotyczącą nabycia 100 procent udziałów w Browarze Namysłów.
  Z regionu

  Browar Namysłów sprzedany. Jaka przyszłość czeka piwo?

  Grupa Żywiec zawarła umowę z Chicago Poland Investment Group dotyczącą nabycia 100 procent udziałów w Browarze Namysłów. Cena podstawowa transakcji została ustalona na 500 mln zł. Finalizacja transakcji i nabycie udziałów wymaga uzyskania zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 5. Nowa płaca minimalna: 15.11.2018. Wzrastają nie tylko najniższe wynagrodzenia, ale różne świadczenia. Sprawdź jak wzrosną twoje dochody
  Wiadomości

  Nowa płaca minimalna: 15.11.2018. Wzrastają nie tylko najniższe...

  Podwyżka minimalnego wynagrodzenia za pracę –w tym także jej skala – ważna jest nie tylko dla kilku milionów Polaków, którzy otrzymują najniższą płacę lub wynagradzani są przez zleceniodawców według minimalnej stawki godzinowej. W polskim prawie pracy minimalne wynagrodzenie odgrywa bardzo ważną rolę w ustalaniu wysokości różnych świadczeń, odszkodowań, a nawet kar.