Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. O wyjeździe za chlebem poza granice Polski najczęściej myślą młodzi Polacy, a więc tacy, którzy nie ukończyli jeszcze 35. roku życia.
  Wiadomości

  Zarobki 2019. Praca za granicą jest w planach co drugiego młodego...

  Wszechobecne w czasach PRL hasło „zarabiać tam, wydawać tutaj” wciąż jest żywe. Młodzi Polacy wciąż w licznej grupie początki swojej kariery zawodowej wiążą z pracą za granicą, a zaoszczędzone pieniądze przesyłają do kraju. Zgodnie z danymi z raportu „Migracje zarobkowe Polaków” autorstwa Work Service ok. 1,6 miliona Polaków aktywnych zawodowo lub będących potencjalnymi uczestnikami polskiego rynku pracy rozważa emigrację zarobkową.

 2. Jak się okazuje, cały segment elektroniki użytkowej staje się coraz popularniejszy wśród Polaków. Już teraz wydajemy średnio prawie 600 zł w ciągu roku
  Wiadomości

  Zakupy 2019. Głównym obiektem pożądania Polaków są teraz...

  Sztuczna inteligencja przestała być jedynie ideą prognostyków i coraz śmielej wkracza w nasze życie. Także kuchenne i w ogóle domowe. Oprócz urządzeń mobilnych - smartfony i smartwatche - grupą produktów, na które najszybciej rośnie popyt, są urządzenia inteligentne - wyposażone w algorytmy samouczące się.

 3. Jeżeli pracownik wykaże, że jego problemy zdrowotne związane są z zaniedbaniem przedsiębiorcy, może zgłosić się do niego po rekompensatę.
  Z kraju i ze świata

  Odszkodowanie za wysoką temperaturę w pracy. Jak dostać?

  Jeśli w czasie upału pracownik zasłabnie lub dozna udaru słonecznego, finansowe konsekwencje takiego zdarzenia poniesie pracodawca. Czy można się od tego ubezpieczyć?

 4. 2-minutowe odliczanie – poprawa jakości obsługi klienta i zwiększenie wartości koszyka poprzez komunikację wizualną
  Strefa biznesu

  2-minutowe odliczanie – poprawa jakości obsługi klienta i...

 5. 500 plus na pierwsze dziecko: Wnioski będzie można składać od 1 lipca 2019. Ruszyła akcja informacyjna
  Aktualności

  500 plus na pierwsze dziecko. Ruszyła akcja informacyjna

  Rząd, we współpracy z urzędami wojewódzkimi, rozpoczyna akcję informacyjną dotyczącą programu 500 plus. W programie następują duże zmiany. Od 1 lipca 2019 roku 500 zł będzie przyznawane także na pierwsze dziecko w rodzinie. Wnioski o przyznanie świadczenia będzie można składać przez internet od 1 lipca, a od 1 sierpnia tradycyjnie w urzędach.