Studniówka 2023. Tak bawili się uczniowie Liceum Ogólnokształcące w Strzelcach Opolskich

Radosław Dimitrow
Radosław Dimitrow
Tak bawili się uczniowie strzeleckiego liceum na studniówce w restauracji w Łaziskach.
Tak bawili się uczniowie strzeleckiego liceum na studniówce w restauracji w Łaziskach. Radosław Dimitrow
Około 200 osób bawiło na studniówce Liceum Ogólnokształcącego w Strzelcach Opolskich im. Władysława Broniewskiego. Na zabawie były tańce, biesiadowanie, wspólna sesja zdjęciowa i... turniej szachowy.

Maturzyści ze strzeleckiego liceum zorganizowali studniówkę w sali restauracyjnej w Łaziskach. Na imprezie bawili się abiturienci czterech klas.

Impreza rozpoczęła się od zatańczenia tradycyjnego poloneza i przywitania gości. Uczniowie podziękowali także nauczycielom za trud włożony w ich naukę.

Zabawę na parkiecie nakręcał DJ, a uczniowie bawili się w rytmach największych przebojów, a także zatańczyli wspólnie belgijkę i kankana.

Studniówkowicze zorganizowali także wspólną sesję zdjęciową oraz pokaz filmu opowiadającego o życiu szkoły. Maturzyści nakręcili go przed studniówką w konwencji znanych seriali i dużych produkcji kinowych.

Co ciekawe, maturzyści zorganizowali sobie na studniówce także miniturniej szachowy. Partyjkę mógł zagrać każdy komu znudziły się tańce na parkiecie.

Impreza trwała do późnych godzin nocnych.

Liceum Ogólnokształcące w Strzelcach Opolskich to jedna z lepszych szkół w regionie. W ubiegłym roku uczniowie tej szkoły odnotowali 100 procentową zdawalność z matury.

Miesięcznik „Perspektywy”, który przygotowuje co roku ranking szkół średnich sklasyfikował niedawno 31 liceów i 34 technika działające na Opolszczyźnie.

Liceum Ogólnokształcące w Strzelcach Opolskich zajęło 6 pozycję w wojewódzkim rankingu, a technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 11 miejsce w regionie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska