Okręg 1
Część miasta Kluczborka obejmująca ulice: Aleja Czerwonego Krzyża, Aleja Kolejowa, Aleja Parkowa, Aleja Pokoju, Aleja Spacerowa, Aleja Wodna, Armii Krajowej, Bankowa, Bolesława Chrobrego, Bora Komorowskiego, Bożka, Damrota, Drukarska, Drzymały, Dworcowa, Fabryczna, Ficka, Gazowa, Generała Andersa, Generała Bema, Generała Dąbrowskiego, Generała Hallera, Generała Maczka, Generała Okulickiego, Generała Pułaskiego, Generała Sikorskiego, Graniczna, Grota Roweckiego, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Kani, Katowicka, Kilińskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Korfantego, Kościelna, Kościuszki, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Księcia Poniatowskiego, Księdza Dzierżona, Księdza Ściegiennego, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy, Marszałka Piłsudskiego, Miarki, Mickiewicza, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki, Nowodworska, Ogrodowa, Opolska, Paderewskiego, Parkowa, Piastowska, Piekarska, Plac Floriana, Plac Gdacjusza, Plac Matejki, Plac Niepodległości, Plac Targowy, Plater, Plebiscytowa, Podwale, Powstańców Śląskich, Robotnicza, Różana, Rynek, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Sportowa, Staszica, Stefana Batorego, Strzelecka, Sybiraków, Szewska, Szpitalna, Towarowa, Waryńskiego, Wąska, Witosa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wolności, Wołczyńska, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Radosław Michał Jarosz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Adam Jan Michalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA
- Jan Myślecki
- Tomasz Dariusz Michalak
- Krzysztof Rychel
- Andrzej Julian Konwiński
Okręg 2
Część miasta Kluczborka obejmująca ulice: Boznańskiej, Broniewskiego, Byczyńska, Chełmońskiego, Chopina, Cybisa, Fałata, Gałczyńskiego, Gersona, Gierymskiego, Gniazdowskiego, Grottgera, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Jana Pawła II, Jaronia, Kantora, Kardynała Sapiehy, Kardynała Wyszyńskiego, Klasztorna, Kołłątaja, Konopnickiej, Kossaka, Księdza Curzydły, Księdza Drendy, Księdza Popiełuszki, Księdza Skargi, Księdza Skorupki, Księdza Tischnera, Ligonia, Malczewskiego, Matejki, Michałowskiego, Morcinka, Norwida, Ossowskiego, Plac Konstytucji 3 Maja, Podkowińskiego, Polna, Prusa, Reymonta, Rodakowskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Styki, Tuwima, Witkacego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Piotr Krzysztof Rewienko
- Joanna Barbara Kozioł
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Krzysztof Rafał Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA
- Jarosław Krzysztof Kielar - w jego miejsce wejdzie 3 Grażyna Krystyna Popek
- Janusz Józef Kędzia
- Piotr Sitnik
- Zdzisław Jan Pięch
- Marek Andrzej Wojna
Okręg 3
Sołectwa: Bażany, Bąków, Biadacz, Bogacica, Bogacka Szklarnia, Bogdańczowice, Borkowice, Czaple Stare z przysiółkiem Czaple Wolne, Gotartów, Krasków, Krzywizna, Kujakowice Dolne, Kujakowice Górne, Kuniów, Ligota Dolna, Ligota Górna z przysiółkiem Ligota Zamecka, Łowkowice, Maciejów, Nowa Bogacica, Smardy Dolne, Smardy Górne, Unieszów, Żabiniec.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stanisław Bronisław Brejwo
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Alfred Jan Długosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA
- 1 Tadeusz Piotr Doliński
- 2 Józef Joachim Mrozek
- 5 Janusz Piotr Kallus
- 9 Justyna Kornelia Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KONARSKIEGO
Rafał Daniel Lasek
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?